Trump: Vurulursam Melania ağlamaz

ABD Başkanı Donald Trump, vurulursa eşi Melania Trump'ın ağlamayacağını düşündüğünü ifade etti.

Trump: Vurulursam Melania ağlamaz

Cumhuriyetçi Parti için düzenlenen bir bağış etkinliğinde konuşan Trump, Temsilciler Meclisi Azınlık Denetçisi Steve Scalise'in birkaç yıl önce vurulmasından bahsetti.

Scalise'in tedavisinden sonra yaşadığı kilo kaybıyla ilgili şaka yapan Trump, "Vurulmak iyi bir kilo verme planı değil" dedi.

TIME'ın Washington muhabiri Vera Bergengruen'in aktardığına göre ABD lideri, First Lady Melania' ile ilgili olarak, "Scalise'in eşi onunla hastanede tanıştığım gün gözleri düşecekmiş gibi ağlıyordu. Herkesin eşi bir trajediye böyle tepki vermez, benimkinin vermeyeceğini biliyorum" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 41 yorum
eşi değil muhtemelen dünyada kimse ağlamaz
@ufk_flz Biz nefret ediyoruz da ABD adamı çoğunluk seçti. ABD de sevenleri var.
@hemitli_2017 adam 2 milyon daha az oy aldı.... oradaki seçim sistemi nedeniyle seçildi... yaaaa oturduğun yerden çok bilmiş gibi sallamayacaksın.
@eyurtlak 270 daha az oy aldı... Adamı tercih edenler var yani... Seçmen,n yarıya yakını tercih etmiş... Demek ki onlar seviyorlar.
Trump şizofren olabilir ama aslında çok zeki bir adam. Abd ekonomisini çok iyi bir yere getirdi. Her şizofren zeki olmaz tabii, bazı şizofrenler de geri zekalı olur, ekonomiyi batırır.
@extreem Ne şizofreni kardeşim adam zaten yıllardır iş adamı.
Tramp değil mi Türkiye'ye enominizi batırırım diyen. Halen neyin peşindesin, ekonomimiz abd nin elinde. Alsın artık bu kafanız.
@extreem Ne demek istediğini anlamamışlar...
denemek lazım
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler