TSK duyurdu: 'Malik' sağ olarak ele geçirildi

TSK, kırmızı bültenle aranan Malik kod adlı Osman Özonal'ın sağ ele geçirildiğini duyurdu. Son dakika habere göre, TSK'dan yapılan açıklamada "Siirt-Eruh’da önceki gün icra edilen operasyonda sağ olarak ele geçirilen teröristin kırmızı bülten ile aranan Malik kod adlı Osman Özonal olduğu tespit edilmiştir. Teröristle beraber 2 AK 47 piyade tüfeği ile buna ait mermiler iki el bombası ile muhtelif malzeme ele geçirilmiştir" denildi.

TSK duyurdu: 'Malik' sağ olarak ele geçirildi

Siirt'in Eruh ilçesi kırsalında güvenlik güçlerinin düzenlediği hava destekli operasyonda, İçişleri Bakanlığı'nın 'Gri' listesinde aranan PKK'lı 'Adil' kod adlı Muhdi Başçı (28) öldürüldü, 1 terörist de sağ yakalandı.

KIRMIZI BÜLTENLE ARANIYORDU

Türk Silahlı Kuvvetleri'nden (TSK) yapılan açıkalamada, yakalanan teröristin de kırmızı bültenle aranan 'Malik' kod adlı Osman Özonal olduğu belirtildi. TSK'dan yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Siirt-Eruh’da önceki gün icra edilen operasyonda sağ olarak ele geçirilen teröristin kırmızı bülten ile aranan Malik kod adlı Osman Özonal olduğu tespit edilmiştir. Teröristle beraber 2 AK 47 piyade tüfeği ile buna ait mermiler, iki el bombası ve muhtelif malzeme ele geçirilmiştir."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
BRAVOOOO
Ne işi vardı puştun vatan hainliğinde. Şimdi hesap verme zamanı.
Süper hainlere aman vermeyin..
aman diri yakalayın besleyin artık
eeeee yakaladık ne olacak şimdi cezavınde besle buyut doyur..ASIN !!!!
Diğer Haberler