Tuba Ekinci, İbrahim Tatlıses'i fena rezil etti!

Tuba Ekinci'nin İbrahim Tatlıses'i rezil ettiği ve Türk televizyon tarihinin unutulmazları arasında yer alan sert atışma, sosyal medyada yeniden gündeme getirildi.

Tuba Ekinci, İbrahim Tatlıses'i fena rezil etti!

Uğradığı saldırı sonrası müzik piyasasından elini eteğini çeken İbrahim Tatlıses'in sunuculuğunu yaptığı 'İbo Show' programında Tuba Ekinci ile atışmaları yeniden gündeme geldi.

DEMEDİĞİNİ BIRAKMIYOR
Birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından "Tatlıses, Tatlıses olalı böyle eziyet görmedi" başlığıyla paylaşılan videoda Tuba Ekinci, ünlü türkücüye demediğini bırakmıyor.

UNUTULMAZLAR ARASINDA
Tatlıses'in savunma pozisyonunda yer aldığı sert atışma, Türk televizyon tarihinin unutulmazları arasında yer alıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
aferim kız
Valla harbiden delikanlı kadın helal olsun valla. Bir söz vardır ya ben ne insanlar gördüğüm üzerinde elbisesi yok ne elbiseler gördüm içerisinde adam yok. Bu durumu çok iyi açıklıyor. Ya kadın adamın rezilliklerini anlatıyor oda pişmiş kelle gibi gülüyor. Deme ki mesele kumaşta, karakterde.
ekinci 5 - 0 haha
tuğba da az değil hani ...
askerdeyken rüyama girerdi... şarkısında ki gibi...
ibrahim tatlıses nerden geldiğni unutmuş ,parasıyla herkesi satın alacak sandığı rezil bir adamdır delikanlı dersek bu kadın daha deli kanlıdır.
Şu adamı gram sevmiyorum.
alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste....
Dünyanın ahını almış çok insanı ekmeginden etmiş..şimdi aldıgı ahların cezasını cekiyor.ölmedi sürünüyor...derler ya aynen öyle..
bi vuruldu diye şu adamı baştacı yapanlar var yapmadığı rezillik yemediği halt yok bu adamın iyi kapaklar yapmış tuğba ekinci
tuba ekinci bu camiadaki nadir delikanlılardan biridir ibonun söylediğinede %100 katılıyorum ''ben delikanlı değilim''
zamaninida yedigin hurmalar.....İbo simdiki haline bak
pislik adam....
Hiç de sürünmüyor.. PAŞALAR gibi yaşıyor.. Herkes kendisine baksın milleti yargılamadan önce.. Sorsan herkes sütten çıkmış ak kaşık :)
sanırım sibel gökçeyede taciz olayı vardı derya tunayı kurşunlattı asenayı ona keza dövmeler sövmeler gücü kadınlara yetiyordu taaki bir adanalı çıkana dek bam bam bam
pkklı rezili ekranlara çıkaranları lanetliyorum
DİNSİZİN HAKKINDAN İMANSIZ GELİRMİŞ.
şükür kurtuldu bu krodan türkiye
Birde sanatçı olacak
uyyyyyyşşşşşş
Kitlemiş :)
DİN.SİZİN HAKKINDAN İMANSIZ GELİRMİŞ.
Diğer Haberler