HABER

Tuğba Altıntop'un gelinlik hayali

Tuğba Altıntop'un gelinlik hayali

BURSA (İHA) - Kış sezonunun açılmasıyla birlikte Uludağ, ünlü simaları ağırmaya başladı. Bir açılış için Uludağ'a gelen manken Tuğba Altıntop, sevgilisinin olduğunu belirterek, "İnşallah o gelinliği bir gün giyeceğim" dedi.

Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Uludağ'da sezonun açılmasıyla birlikte yeni tesislerde hizmete girerken, açılışlara katılan sanatçı ve mankenler karın tadını doyasıya yaşadı. Ağaoğlu Otel bünyesinde hizmete giren telesiyej tesislerinin açılışı için Uludağ'a gelen sanatçılar, Niran Ünsal, Murat Başaran, Hasan Yılmaz, mankenler Tuğba Altıntop, Yeliz Yeşilmen ve Çağla Kubat, zirvenin keyfini doyasıya çıkardı. Bir sevgilisinin olduğunu ifade eden manken ve şarkıcı Tuğba Altıntop, " Sevgilim işadamı değil. Herkesin hayatında bir sevgilisi vardır ve oda çalışıyordur. O zaman ona iş adamı demeyelim. Hayatımda bir insan var ve onunla çok mutluyum. Gerçekten çok rahatım. Zaman ilerledikçe kızlarımın da tanıma süresi olacak. Kızlarımın fikirlerini saygıyla bekliyoruz. En yakın zamanda kızlarımla da tanıştıracağım ama daha var. Bunun için ilk önce kızlarımı hazırlamam lazım. O gelinliği bir gün inşallah giyeceğim. Kızlarım şu anda Almanya'da en yakın zamanda Türkiye'ye gelmeleri lazım. Kızlarımı en son 1 yıl önce Almanya'ya gittiğimde gördüm. 1 yıl veya 1 gün ne fark eder çok büyük bir özlem var" diye konuştu.

Zor bir dönemde kaset çıkarttığını kaydeden Altıptop, "Bu bir şans, tüm sektörlerde, tüm mesleklerde bir kriz var. Buda devletimizin içinde bulunduğu durumdan kaynaklanıyor. Benim albümüm çıktığında yaz ayıydı. 'Urfa Sana Ağlar' parçasıyla çıktım. Çokta mutluydum, keyifliydim. Tüm yerde tanıtımlarımızı yapmamıza rağmen sonrasında her şey değişti. Erken seçim, erken seçimin hemen ardından askerlerimizle ilgili gelişmeler. Ben bu gelişmelerin ardından programlara çıkmadım. Bu, Gabar olayından sonra ilk defa ekran karşısına çıkışım. Piyasada bir manken boşluğu var. Tanıtım için model boşluğu var. Ece Gürsel bu boşlukta çokta güzel işler yapıyor. Bir an önce Tuğba Özay'ın dışarıya çıkmasını istiyorum, çünkü onu çok özledim" şeklinde konuştu.

Öte yandan, ünlü şarkıcı Niran Ünsal ve eşi Oğuz Türküsev de, Uludağ'ın tadını kar motoruna binerek çıkardı. Kar motorunu süren Niran Ünsal kendisini izleyenlerin yüreğini ağzına getirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön