Tuğba Özay tahliyeden sonra ilk kez bir tanıtıma katıldı

İSTANBUL (İHA) - Ünlü manken Tuğba Özay, cezaevinden tahliye olduktan sonra ilk kez bir tanıtım rganizasyonuna katıldı. Özay, "Başıma ne geldiyse aşk yüzünden geldi" dedi.

Rulet operasyonu kapsamında 167 gün tutuklu kaldıktan sonra serbest bırakılan manken Tuğba Özay, ilk kez bir tanıtım organizasyonuna katıldı. Tüyap Fuar Merkezi'nde Wilitton Ev Tekstili Standı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü manken, "Başıma ne geldiyse aşk yüzünden geldi. Bundan sonra kolay kolay aşık olacağımı sanmıyorum. Artık insanlara güvenim azaldı. Yaşadıklarımı düşündükçe bir daha aşık olacağımı sanmıyorum. Tabii ki her şey kısmet işi" dedi.

Ünlü manken Aysu Kayacı'nın bir televizyon programında sarf ettiği "Benim oyumla dağdaki çobanın oyu bir olamaz" sözlerinin sorulması üzerine Özay, "Aysu kendisini tam ifade edememiş. O yüzden söyledikleri yanlış anlaşıldı. Kastettiği şeyi çok iyi anladım. Ben de tamamen buna katılıyorum. Tabii ki toplumda farklı kesimler var. Bunların gerek eğitim, gerekse kültürel durumları birbirinden farklı. Aysu bir küçümseme içerisinde bulunmamış. Ama genel hatlarıyla söyledikleri doğru" diye konuştu.

Kendi hayatıyla ilgili bir kitap kaleme aldığını ifade eden Özay, yakın zamanda da, özellikle son dönemde başından geçen olayları konu alacak bir film projesine imza atmak istediğini de sözlerine ekledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler