Tuğba Özerk'e polise hakaretten dava

Şarkıcı Tuğba Özerk hakkında, İzmir'in Çeşme ilçesinde yaptığı trafik kazası sonrası polise hakaret ettiği gerekçesiyle 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Tuğba Özerk'e polise hakaretten dava

Şarkıcı Tuğba Özerk daha önce alkollü araç kullanırken yakalanmıştı. Çeşme Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, Tuğba Özerk'in, 15 Ekim 2018'deki trafik kazası sonrası işlem yapan polis memuru A.A'ya aşağılayıcı sözler söylediği ve hakaret ettiği belirtildi. İddianamede, Özerk'in alkollü araç kullanması nedeniyle karakolda ifadesi alındığı sırada da müştekiye kötü sözler sarf etmeyi sürdürdüğü kaydedildi.

Özerk'in "olay günü alkollü araç kullanmadığı için alkolmetreye üflemek istemediği, bu sebeple polis memurlarıyla arasında tartışma çıktığı ancak kimseye hakaret etmediği" şeklindeki ifadesi de iddianamede yer aldı.

Hakkında "kamu görevlisine hakaret" suçundan 2 yıla kadar hapis istemiyle açılan dava açılan Özerk, 21 Kasım'da Çeşme 2. Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkacak. (AA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
YÜKSEK PROMİL İLE AŞIRI SÜRAT YAPARKEN TRETUVARI ATLAYIP KARŞI YÖNDEN GELEN TRAFİK POLİS ARACINA ÇARPIP BİRİSİNİ YARALAYIP BİRİSİNİ ÖLDÜREN VATANDAŞ BİLE SERBEST BIRAKILDI. BUNU DA BIRAKIRLAR
sanat icra eden arkadaşları el ele verip kurtarır bunu da..sonuçta örnek alınacak kişiler..alkol bunlarda.. uyuşturucu bunlarda..görevli memura hakaret sövme bunlarda..sizin örnek alınacak tarafınızı seveyim...
bence bunu bırakmazlar bıraksalar bile haraç.alırlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler