Tüm yurtta 19 Mayıs kutlamaları

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, tüm yurtta çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

19 Mayıs, tüm yurtta çeşitli ekinliklerle kutlanıyor. Kutlamalar Samsun'da, Atatürk'ü temsil eden Türk Bayrağı'nın karaya çıkarılması ile başladı. Ankara'da ise Bakan Kasapoğlu, Anıtkabir'deki törene katıldı. Törenler renkli görüntülere sahne oldu.

19 Mayıs kutlamaları

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Kurtuluş savaşımızın başlangıç adımıdır 19 mayıs ve kahramanı TÜRK halkı ve LİDERİ M. Kemal ATATÜRK tür ALLAHA Şükürler olsun bize gönderdiği için böyle bir LİDERİ, İmamoğlunun kazandığı fakat hakkının gasp edildiği ve bunuda bakın Yargı vermiştir diyerek baskıladıkları Ysk ya atan akp yenilenecek İstanbul seçimleri öncesinde Atatürke sahip çıkmıştır, olsun hatanın neresinden dönerlerse kardır yeterki şovda kalmasın fesli kadir soytarısının ayağına gidenler kurumların başındaki TC yi kaldıranlar Devletimizin gücünükullanarak kendilerine oy vemeyenlere Millet ittifakına saldıranlar unutulmadı
yarın akp osmanlı devletini kurdugunda siz diceksiniz ki aaaaa nasıl olur .heryerden ataturkk resimlerini indiren bir zihniyetin 19 mayıs kutlamalarına ona buna inandırıcılığı ne kadar sizce.burada da kandırmaca var .şu an bu akp istanbul secimlerini neden kaybettiğini ve nasıl cözüm üretimşn derdinde .gencler ve hdpli kurtler oy vermedi onları kandırma derdinde .
recep ile abdullah gül her milli bayram öncesi ya yurt dışına cıkar yada hasta lanırdınız ne oldu da bu sene geleneksel hastalık ve gezi durumundan bayram kutlama modu na geldiniz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler