Tunceli AK Parti İl Teşkilatı istifa etti

Tunceli’de Ak Parti İl Teşkilatı ile birlikte 7 ilçe teşkilatı da istifa etti. İstifayı İl Başkanı Veli Suroğlu doğruladı.

Tunceli AK Parti İl Teşkilatı istifa etti

İstifaların bugün Ak Parti Genel Merkezine ulaştırılacağı bildirildi

AK Parti Tunceli İl Başkanı Veli Suroğlu, "İstifa etmemiz istendi, biz de istifa ediyoruz" dedi. Veli Suroğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada,il, merkez ilçe ve 7 ilçe yönetimiyle istifa edeceklerini belirtti. Suroğlu, "İstifa etmemiz istendi, biz de istifa ediyoruz. Bundan sonraki süreç Genel Merkeze aittir" diye konuştu. AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati'nin bugün Tunceli'ye geleceğini aktaran Suroğlu, "Nureddin Bey gelecek, dilekçelerimizi vereceğiz, 'hayırlı olsun' diyeceğiz. Bundan sonra yapılanmayı nasıl yapacaklar bilemeyiz" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 153 yorum
Tunceli mi , orada AK Partili mi varmış...Hüseyin aygün,kılıçdaroğlu.kamer genç in olduğu ilde yaşasam nufus kaydımı derhal başka bir ile aldırırım !
tunceli kadar başına taş düşsün o zaman ...
bu kararınla bizleri üzmeye hakkın yok ))))
onlar Türkiye de yaşıyor hadi koçum sildir nüfus kaydını mısıra git olurmu
Üç Mecusi tipli insanın kayıtlı olduğu nüfus müdürü kesin kahrından ağlıyordur :))
Pekta meraklıydım.Bence iyide edersin bi mikroptan kurtulmuş olur tunceli.
ALLAN ARMUT
Tuncelili değilim ama Tuncelili olmak büyük onurdur zaten senin gibiler o onura sahip olmadığı için Tuncelili olamaz.
tayyip 5. vitesle gidiyor..hızını alamayıp bir sonraki vitese takmak üzere..sonraki vites R (R 'nin roketleme olduğunu zannediyor) ..
MERAK ETMEYİN GERİ VİTESLE GİTSE BİLE RAKİPLERİ O KADAR GERİDE Kİ GENEDE YETİŞEMEZLER....
o r yi geriye attığında sizin kıçınıza giriyor onu sadece o amaçla kullanır dert etme....
Yavrum SALAK sana katılıyorum GÜLMEKTEN
aman ne büyük kayııpp...!!
:)))))))))
çok deprem atlattı Ak parti. depremler güçlendiriyor
MYNET UTANMADAN NEDEN YALAN HABER YAPIYORSUN GÖREVDEN ALINAN BIRI ICIN ISTIFA DIYORSUN :) BU HER PARTIDE OLUR GÖRENDE MILLET VEKILLERI ISTIFA ETMIŞ SANICAK :))
katılyorum...
tunceli :)
akp li milletvekili n'olcak. sahi zaten yoktu değil mi?. salla o zaman gitsinler zaten başarısızlarmış.
demekki sonradan bir onurları olduklarını anlamışlar. istifa etmişler.
ne alaka kendilerinden olmayana istifa et derler adama !!!
yalan haber il yönetimi istifa etmedi, görevden alındı bir kerede doğru haber yazın
diyormusun
Akıllı adamlarmış. Bırakın % 50 nin içinde 7 kişi gerçeği görmüş olsun:D
sazan atlamışsın hemen ne o çapulcular tarafınamı geçecek sandınnnnn çok beklersin çokkkk
üç beş çapulcu istifa etmiş eee % 50 diyorum başkada bir şey demiyorum
% 50 ye ancak senin gibi koyunlar inanıyor. gerçek çala çırpa 32 tayyıp gerçeği bildiği için günde elli sefer % 50 diyor.
bir şey olmaz, zaten milletvekili çıkaramadıklarından başarısız bir teşkilatmış.
İSRAİLE ABD,YE ALMANYAYA FRANSAYA İNGİLTEREYE DİĞİR AB ÜLKELERİNE RUSYAYA ÇİNE CHP YE MHPYE MISIR DARBECİLERİNE VE KATLİYAMCI ESATA VE ONUN TÜM DESTEKCİLERİNE VE İRANA VE DİĞER TÜM TÜRKİYE DÜŞMANLARINA OSMANLI DÜŞMANLARINA DİN DÜŞMANLARINA ÜMMETİ MUHAMMETİN DÜŞMANLARINA RAĞMEN TÜM MAZLUM HALKLARIN YANINDA OLAN BAŞTA HÜKÜMETİN VE SAYIN BAŞBAKANIN. SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ, BU MİLLET 500 YIL ADALETLE YÖNETTİĞİ TOPRAKLARDAN EMPERYALİZMİN VAMPİRLERİNİ NEŞTERLE SÖKÜP ATACAK KADAR ASİL VE GÜÇLÜDÜR. KİMSE KAFASINI YORMASIN İÇERİDEKİ VE DIŞARIDAKİ DÜŞMANLAR KAZANAMAYACAK. ALLAH YANIMIZDA OLSUN YETERX
o osmanlın ingiliz himayesine girmek üzereyken dedelerin ne işle meşgullermiş hiç sordun mu? bırak bu islam, ümmet, muhammet işlerini; yemiyor artık insanlar. yüce Allah ile kul arasında elçilik işini kendinize görev edinmekten vazgeçin artık, kendiniz bir islamı anlayın, ondan sonra akıl dağıt
hayırdır kardeş altı üstü istifa edilmiş.nedir bu hiddet...savaşamı gidiyorsun...
daha gazzeye bile gidemedi başbakan. sen neden bahsediyorsun.sıkıysa gitsin.abileri gitme dedi.
Tunceliyi anlamak için sosyolojik ve felsefi araştırma yapmak lazım
akp nin içerden dışardan çökmesi yıkılması dileklerimle umarım herkes istifa eder ordan zaten aklı başında olan buna hizmet etmez .
tayyib şu mynete de bir geçirsene...başka türlü adam olmıyacaklar
ya kalsaydınız niye ayrıldınız. zaten ak partiye oy bile vermezsiniz.sahte akCHP LİLER SİZİ
Bu ne depremmiş mynet uçmuş olmalı sevinçten nasıl olsa alışkın değiller....AKP' nin tavuğu istifa etse bazıları kına yakacak duruma gelmiş... Tabi hoş görmek lazım böyle haberlere alışık değiller. Bu arada AKP için çokta önemli değildir orada kadrolu bi tane vekil var zaten hangi partiden aday olsa kazanıyor Tunceli' nin demokrasisi bu kadarmış ne yapalım...
Tunceli'nin demokrasisinden anlamak için ; öncelikle gözünüzden at gözlüklerini , kafanızdan örümcek ağına dönmüş düşüncelerinizi atmalısınız. O zaman bir ihtimal (!) anlama olanağınız olabilir (!)
ben tuncelide insanın varlıgını bilmiyordum pardon tuncelide insan varmı ???terörün yuvası bence AK Parti tunceli teşkilatını komple kapatsın muratkim tunceli ayrı bir cumhuriyetmiki tunceli demokrasisi felan zırvalamışsın hoş M.kemal Atatürk boşuna yok etmek için ugraşmadı o tunceli denilen şer yuvasını....
Veli suroğlu bu kadar alınmamıştır :) senin zoruna gtti heralde :DDDDDD
ne deprem ne deprem sanki sekiz şiddetinde yer yerinden oynadı be...
çokta tın
GEMİYİ TERK EDEN EDENE....DEVAMI GELİR MUHAKKAK..
TÜH TÜH TÜÜÜÜÜHH ÇOK YAZIKLAR OLMUŞ.ADALET VE KALKINMA PARTİSİ TUNCELİDEN 70 MİLLET VEKİLİ ÇIKARIYORDU.ARTIK BU MİLLETVEKİLLERİNİ ÇIKARAMAZ VE İKTİDARI KAYBEDER.YARADI CHP YE.EN SONUNDA KILIÇTAROĞLU BAŞBAKAN OLACAK:)))))))))))))))))))))))))))
giden gider yeri hemen doldurulur
hayırlı olsun istifalara ve istifa edenlere.....inşaallah istifaların sayısı artar...inşaallah gaflette olan türk milleti de artık uyanır uykudan gerçekleri geç kalmadan görürler AKP nin ve FETHULLAH GÜLENİN ikiyüzlülüğünü ve ABD uşaklığını..CHP MHP VE BDP nin de gerçek yüzünü sahtekarlığını görürler inşaallah en kısa zamanda türk milleti ve kürtler..
günaydın uyanda balığa gidelim ak parti düşmanlığı gözünüzü o kadar bürümüşki yazılanları anlamaktan bile acizsinz ak parti kendisi istiyor istifaları orda yeniden yapılanma yapmak ve yönetimi kuvvetlendirmek için emelinize ulaşamayacaksınız.güneş balçıkla sıvanmaz an bir on sene daha ak partiye tahammül etmek zorunda kalacaksınz size kolay gelsin vatan hainleri
Mısır için bazı sanatçılarda,belediyelerde,bazı kamu kuruluşları da bu ayki organizasyonalrını, etkinliklerini ,konserlerini iptal ettiler.Herkes Mısır'da katledilenlerin yasını tutuyor.Gezi parkı eylemcileri ne yapıyor ,ağaç mı koruyor çiçek mi topluyor?
haberi doğru okusalar birde AKP beğenmediği yönetimi yeniliyor işte bu kadar.
VARDIR BİR SEBEBİ. AMA SADAKAT MÜKEMMEL.
onlar capulcu sizler makarna ve köürçü sünüz buna nedemeli vatanını makarna ve kömüre satanlar çapulcu kadar olun yeter en azında ülkesini makrna naya degişmiyor
zatan akp nin millet vekili çıkaramadığı tek yer olan tunceliye ve halkına binlerce selam olsun..
emir buyurulmuş ve yerine getirilmiş ohhh ne güzel demokrasi...
Vah vah inanın çok üzüldük siz olmasanız Türkiyenin hali ne olur.
Tucelide AK Parti 11 kişiden ibaret değil. Yüzlerce dahası yeniden teşkilatnırlar. depremle hiç alakası olmaz.
vah vah vahhh başlığı okuyanda başbakan istifa etti zannediyor tunceli il teşkilatı istifa etmiş nekadar kötü olmuş çok üzüldük bu olay başbakanı hastanelik eder .zaten adamlar şarapçı takımı iş olsun şarap parası çıksın diye teşkilata katılmış olan onların şarap parasına olur
Bilirim tunceliyi... Haini bol memleket..
Ak Parti Balonu patlamaya başladı;Yurdum insanı geçte olsa Ak Parti nin durumunu görmeye başladı.İnsanlar borç batağında;yanlış ve yalan politikalarla herkesi avutup duruyorlar.Suç bunlarda değil bundan önceki yozlaşmış koltuk sevdası yöneticilerimizde biraz koltuktan kalkıp ülke halkla içi içe olup şehir şehir dolaşıp halkın derdini ve sorunlarını dinleyip çözüm üretselerdi böyle olmazdı;tepki oyları ile iş başına geldiler şimdi de gerçekler su yüzüne çıktıkça Tayyip Erdoğan ekibinden kopmalar ve çözülmeler başladı.İnşallah Vatanımız bu sıkıntıdan en kısa sürede kurtulur.
güle güle
haber nedir çözemedim.. ilçe teşkilatı seçimlerde başarı gösteremezse değişir.. diğer partilerde keşke bunu yapa bilecek yapıda ola bilseler ama hala 50 sene gerideler.
Herşey gün gibi ortadayken(BOP dahil OSLO İmralı Vb:) vatanını milletini seven ülke bütünlüğünü savunan bir kişi dahi AKP de nasıl kalıyor anlamak çok zor
tunceli li olarak ve tuncelide yaşıyan biliri olarak soylüyorum istifasını istemiş akp bu kesin bilgidir. inanan inansın inanmıyan da kendini avutsun.
Bilen biLmeyen konuŞmasın..hayatında TUNCELİYE gitmemişler munzur suYunu içmemişler YOBAZLAR ne bilir ki TUNCELİYİ...yoBazlardan ÇOK iyi çok yüksek okuR yazar ve HOŞGÖRÜLÜ vatansever miLLİyetçi ve TÜRKÇÜ 1 şehirdir Tunceli..ben antepLi..
Diğer Haberler