Tuncer Kılınç 13 yıl hapis için teslim oldu

“Ergenekon” davasında hakkında yakalama kararı çıkarılan emekli Orgeneral Tuncer Kılınç, adliyeye giderek teslim oldu.

Tuncer Kılınç 13 yıl hapis için teslim oldu

Ergenekon davasında hakkında yakalama kararı çıkarılan Milli Güvenlik Kurulu eski Genel Sekreteri emekli orgeneral Tuncer Kılınç, teslim olmak için Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne geldi.

Sabah saatlerinde avukatıyla birlikte gelen Kılınç, terörden sorumlu başsavcı vekili Oktay Erdoğan ile bir süre makamında görüştü.

Kılınç daha sonra adliyenin içinde bulunan Adli Tıp Kurumu'nda sağlık kontrolünden geçirildi.

Kılınç, tutuklanma kararının yüzüne okunması için 13. Ağır Ceza Mahkemesi heyetinin karşısına çıkacak.

Tuncer Kılınç teslim olmak için geldiği adliyede işlemleri için bir süre bekledi.

en son haber

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
AÇILIM TAKASI YAPACAKLAR... PAŞALAR İÇERİ, APO DIŞARI... BAŞBUĞ "TERÖRİST", APO "VATANSEVER" OLDU... Maaaaşallahhhh, Maaaaşalllahhh...
SUÇ İLEYEN PAŞA OLSUN SIRADAN BİRİ OLSUN CEZASINI ÇEKMELİ ÜSTÜN OLAN HALK TIR PAŞALAR DEĞİL...APO ÇIKMIYOR CHP PALAVRASI BUNLAR
Peki KCK dan çıkanlarla aponun ne farkı var.
apo dışarı diye ortalığı velveleye verenlerin tek amacı bu davayı sulandırmaktır.
EEEE ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR ZİYADESİ İLE BÖYLE SIRF NAMAZ KILIYOR DİYE BİNBAŞI İKEN ORDUDAN ATTIKLARININ GÜNAHINI ÇEKİYOR
eğer sizde biraz allah korkusu olsaydı at gözlüklerinizi çıkarırdınız, adam kendi ayaklarıyla geliyor ve teslim olmak için sıra bekliyor, bu adamın dünyalığı 10 kere vardır, yani adam kaçsa ömrünün sonuna kadar rahat yaşar, ama bu adamlar sizin asla ulaşamayacağınız bir mevkide görev yaptılar ve vatanı patatese soğana satmazlar,sizlerde allah korkusu olduğuna inanmıyorum ben, ve bu işler tayyibin sonu olacak bakında görün, bu halk herşeyi görüyor siz merak etmeyin, ben adanadan yazıyorum ve diyorum buradan ak partiye oy yok...
bu Türkiyede kımse namaz kılıyor oruç tutuyor diye eleştirilmedi. bu Türkiyede hatta oruç tutmuyor diye öğrenciler öldü. örnek ankara üniversitesi tandoğan kampüsünü bastı faşist öğrenciler 15 sene önce. senın kafanda ki adamlar serbest bırakıldıktan birgun sonra misal palalı şerefsiz yakalama emri cıkınca yurt dışına kaçtılar. bu adam şerefiyle geldi teslim oldu isteseydi kaçardı bunları göremeyecek kadar aciz mi oldunuz artık..
sana dingil diyorum başkada birşey demiyorum. binbaşıyı namaz kılıyor diye ordudan atanda bu devletti, ordu değil, ordu kendi içinde bağımsızdır ama çerçevesini yine hükümet ve meclis çizer. Yanlış varsa o yanlışa günah keçisi bulmazsın. Diyelim bu şahıs askerden attı, tazminata bağlar bunu askerlikten çıkarırsın, ama ortada emir var onu uyguladıysa, yaraları sarmak için atılanlara tazminat bağlarsın.
SUÇ İŞLEYEN CEZASINI ÇEKMİYECEKSE OZAMAN HAPİSANE DEKİLERİDE ÇIKARTALIM..SIRF AK PARTİ DÜŞMANNI DOSTUMDUR..DİYEREK SİYASİ BAKARAK YORUM YAPANLAR..DAN ADİL OLMASI BEKLENMEZ ZATEN
suç işleyenler cezasını çekecektide iki sefer yasa çıkartıp yaklaşık 25 bin kişiyi dışarı neden çıkarttılar acaba ?
SENİN BOŞBAKANINHAİN RECEP ,BEBEK KATİLİ İÇİN ''SAYIN DEMİŞİM ,KİME NE ' DİYOR,
APO suÇ iŞlemedi pekaka nice CAN almadı öylemii..sadece TÜRK oldukları iÇİn sadece AtatürkÇÜ Cumhuriyetçi sadece milliyetçi TÜRK oldukları iÇin insanlarının Gözünü koRkutmak için sizin düşmanlıGınız TSKya ve TÜRKLÜĞe.
SEN BU PAŞALARA SUÇLU GÖZÜYLE BAKIYOSAN VE ESAS SUÇLU BDP VE APONUN ŞU ANKİ SERBESTLİLİĞİNE SES ÇIKARTMIYOSAN KESİN SENDE TERÖRİSTSİN O ZAMAN...
albayrak murat seni hep takip ediyorum.nedir bu akp sevgin çözemedim. daha pkk haberlerinde bir tane yorumunu göremedim. bu kadar yanlı taraf olma.
PAŞALARI GÖZÜNÜZDE BÜYÜTMEYİN...
30 ağustos zafer bayramına AZ KALDI...Saygılarımla
Sn admin tc.hükümeti başbakanına hain denilen yoruma izin veriyorsunuz sizi kınıyorum.bakalım bu yorumu yayınlayacakmısınız.
HİZBULLAH HAMAS GİBİ BU MİLİTANLARI BÖYLE KORURSA MÜSLÜMANLAR DAHA ÇOK ŞEY OLUR.İSRAİL TERÖRİSTLERİ TEMİZLEMEYE ÇALIŞIYORDA MÜSLÜMANLAR FARKINDA DEĞİL.ASIL ŞEREFSİZLİĞİ YAPAN ABD BATI DÜNYASI.İSRAİLLE ABDNİN İYİ ANLAŞTIĞIDA YOK ASLINDA TAMAMEN ÇIKAR İLİŞKİSİ.ARKADA İSRAİL ABDYE DÜŞMAN.OBAMA PAPARAZİLERE NASIL YAKALANDI BİR GÜN NETANYAHUYA LAF EDERKEN.MOSSAD GİRİP CIA AJAN SOKUP BİLGİLERİ ÇALDI.İSRAİL NATODA BİLE YOK.İSRAİL KÖTÜ DEĞİL ASLINDA.MÜSLÜMANLAR ADİ YAVŞAK BATI VE ABDYE BAKSA SORUN KALMIYACAK!HRİSTİYANLARA GÜVEN OLMAZ BUGÜN MÜSLÜMANLARI KORURLAR YARIN YAHUDİLERİ.ÇIKARCIDIR BATI VE ABD!
DÜMBELEK AKORDU KILIKLI İNSAN MÜSBETTLERİ BU ADAMLAR İSTESE BU ÜLKEYE HER ŞEKİLDE KENDİLERİ HAKİMİYET SAĞLARDI AMA SADECE ORDUYA VE MİLLETE HİZMET ETTİLER.PAŞALARIMIZA TERÖRİST DİYOLAR AMA MECLİSTEKİ ESAS TERÖRİSTLER VE DİĞERLERİ ORTALIKTA CİRİT ATIYOR.BU PAŞALAR BEBEK-SİVİL HALKMI KATLETTİDE BU İNSANLARA TERÖRİST DİYORSUNUZ.ESAS BEBEK VE İNSAN KATİLLERİ MECLİSTE VE İMRALIDAKİ BAŞPİÇLE RAHAT RAHAT GÖRÜŞÜP TEHDİT SAVURUYOLAR.HADİ BUNLARA DA SESİNİZİ ÇIKATSANIZA KORKAK SÜRÜ-TIRSAK %50.SİZDEN TÜRK DEĞİL İT SÜRÜSÜ BİLE OLMAZ.ALLAH BU İNSANLARI BU DURUMA DÜŞÜRENLERİN TEZ ZAMANDA ÇOLUGUNU COCUGUNU..
Or general OSMAN PAMUKOLU nun ANILARINI KAN UYKUSUNDAN internetten izleyin türkiyedeki generalerin kalitesini terörle mücadelede hayatını ortaya koymuş kahraman generalin bire bir ağzından dinleyin.85 GENERALİN ÇEŞİTLİ BAHANELERLE GÖREV KABUL ETMEDİKLERİ İÇİN OSMAN ALBAYI ALEL ACELE NASIL GENERAL YAPIP GÖREVE GÖNDERİLDİĞİNİ .ORDU EVLERİNDE ELERİNDE VİSKİYLE KAFASINI KORKUDAN DIŞARI ÇIKARAMAYAN MENFAAT ÇIKAR ÇETELERİNİN KAHRAMANLARINI GÖRECEKSİNİZ..
MİLLET OSMAN PAMUKOĞLUNUN NASIL BİRİSİ OLDUGUNU BİLSE SEÇİMLERDE OYLARIN %100ü HEPARA GİDER...
Adamlara yalanla dolanla hapis cezasi veriyor terörist ilan ediyorlar yapmadıkları bir şey için hapse koyuyorlar. Bu adamlarda kendi kendilerine geliyor teslim olmak ve hapse girmek için sıraya giriyor saatlerce oturup bekliyor adliyede. Diğer tarafta danışıklı olarak e-muhtıra verenler, 12 eylülü yapanlar, milletin parasını hortumlayanlar, ihaleye fesat karıştıranlar, yetim hakkı yiyenler, tecavüzcüler, palalılar ve bunun gibileri yani kısacası bu millete ihanet edenler yurt dışına nasıl kaçacaklarını şaşırıyorlar. Halbu ki niye kaçıyorlar ki nasıl olsa ceza almayacaklar..
yalan dolan mı dedin.. sen bu ülkede nelerin yaşandığını bilmiyorsun heralde birader. sana çevik birin kendi yazdığı bir yazıyı göstereyim de bu adamların ne olduğunu belki anlarsın.Çevik Bir, Israilli stratejist Martin Sherman ile “Middle East Quarterly” isimli Amerikan (ABD) Dergisine yazdığı makalede, postmodern darbenin yalnızca “Islam”a karşı değil, aynı zamanda Israil ile dostluğun sürmesi için de yapıldığını itiraf ediyor."Ordu, Türkiye’nin yönünün Islam’a döndürülmesine veya Israil – Türk askeri ilişkilerinin tehlikeye atılmasına seyirci kalmayacağını Erbakan’a açıkça bildirmiştir.”
bence çok iyi oluyor,akp zihniyetinde veya fetullahın emrinde olmayan bütün birimlerde çalışanların işine son hepsini ya ülkeden sınır dışı veya ağırlaştırılmış muabet ceza verilip hapse tıkmalılar.çünki bunlar bu durumu hak ettiler acıma acınırsın, O paşalara az bile yapılıyor ordu içerisine sızmış fetullahın adamlarını gözleri körmüydü görmediler ikide bir akp'ye ihtar verir gibi ciddiyetsiz olması sonucu kendi mezralarını kazmalarına yetti bak el oğlu senin gibi ihtar vermiyor yakalayıp hapse atıyor hayatını bitiriyor.şimdi orduda yargıda artık onlara geçti,kral'da onlar paşa'da onlar
O PAŞALAR OLMASAYDI BUNCA SENE ÜLKEMİZDE DIŞARIDAKİ GAVURLAR SENİN VE SENİN GİBİ DÜŞÜNENLERİN SÜLALESİNİN ÜZERİNDEN GEÇERDİ.ESAS TERÖRİSTLER DIŞARIDA CİRİT ATIYOLAR BU ADAMLARIN HİCBİR SUÇU YOK.YARIN ÖBÜRGÜN BU PKK VE YANDAŞLARI SİYASETEDE İYİCE BURNUNU SOKARSA O ZAMAN HEPİNİZ AİLECE SÜRMEK İÇİN ECZANELERDE VAZELİN AVINA ÇIKARSINIZ...
“Baylar,komutanlar askerlik görev ve gereklerini düşünürken ve uygularken,kafalarını siyasi düşüncelerinin etkisi altında bulundurmaktan sakınmalıdırlar.Siyasal durumun gereklerini düşünen başka görevliler bulunduğunu unutmamalıdırlar………” Sözlerin sahibi kimmiş,nerede söylemiş ? Tencere,tava çalan entel lere(!) sorun.
NUTUK (SÖYLEV) Hatırladınız mı şimdi?Biraz geç oldu ama,yine de bir adet tencere ve tava kazandınız.
ne onurlu teröristmişsin paşam sen,hem düşmana teslim olunurmu hiç,bunlar tsk düşmanı cumhuriyet düşmanı..
Sn admin tc.hükümeti başbakanına hain denilen yoruma izin veriyorsunuz sizi kınıyorum.bakalım bu yorumu yayınlayacakmısınız.
ordudan kimse namaz kılıyor diye atılmadı..atılanlar,komutan talimatı yerine,cemaat talimatları yerine getirenlerdir.,.tsk hiçbir mensubunun düşmanı değildir.
Kaçacak denilen insanlar kendileri gelp teslim oluyorlar buna rağmen kaçma şüphesiyle tutuklandılar ve dlilllerin hiçbiri ispatlanmamışken hatta üretilmiş oldukları bilirkişi raporlarıyla ispatlanmışken özel yetkili mahkeme tarafından ağır cezalar verildi.İnanılır gibi değil.
YAHUDİ MÜSLÜMAN SAVAŞLARINDA HAKLI MADEM MÜSLÜMANLAR NEDEN KIYAMET CUMA GÜNÜ KOPUYOR VE MÜSLÜMANLAR SAVAŞI KAZANINCA?KIYAMET İYİ BİR ŞEYMIKİ CUMA GÜNÜ KOPSUN.AYRICA NEDEN YEMENDEN ATEŞ ÇIKIYOR.ARAP YARIMADASINDA DEPREMLER ÇIKIYOR.???_CEVAP VERİN SORULARIMA MÜSLÜMANLARIN BİZZAT BOZULACAĞI YAZIYOR NEYİ RED EDİYORSUNUZ.KAFİRMİSİNİZKİ HADİSLERİ RED EDİYORSUNUZ CEVAP VERİN???
en çok yorum yazanlara bakıyorumda yorumlara tıklayıp ALBAYRAK ZİRVEDE AKDENİZLİ2. SIRADA FRATERNİTY 3. SIRADA TANIYORMUSUNUZ BU 3 KULLANICIYI ACABA.BENCE HEPSİNİN YORUMLARI MANTIKLI YERİNDE....
YAZIK BE YAŞLIBAŞLI ADAMLAR.
Diğer Haberler