HABER

Tuncer Kılınç'ta adliyede

Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne getirilen zanlılar arasında MGK eski sekteri Tuncer Kılınç ta bulunuyor.

İŞTE 10.DALGA OPERASYONUNDAN KARELER

"Ergenekon" soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve aralarında eski Özel Hareket Daire Başkan Vekili İbrahim Şahin ve MGK eski Genel Sekreteri emekli Tümgeneral Tuncer Kılınç'ın da olduğu 18 kişi, Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne sevk edildi

Ergenekon" soruşturması kapsamında gözaltına alınan emekli Tümgeneral Tuncer Kılınç ve eski Özel Hareket Daire Başkan Vekili İbrahim Şahin ile bazı şüpheliler, adliyeye getirildi. Sorgulari tamamlanan emekli orgeneral Tuncer Kilinc, eski ozel harekatci Ibrahim Sahin, Bedrettin Dalan'in oglu Baris Dalan ve Izmir'de gozaltina alinan emniyet amiri Engin Erkilincoglu'nun da aralarinda bulundugu zanlılar, yemekhane kapisindan iceriye alindi. Ogle saatlerinde, guvenlik onlemleri altinda adliye binasina alinan zanlilar Cumhuriyet savcilari tarafindan sorgulanacak.

Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne hakim ile savcıların kullandığı kapıdan alınan şüphelilerin adliyedeki işlemleri sürüyor.

Soruşturmada, çeşitli illerde gözaltına alınarak İstanbul'a getirilen bazı şüphelilerin de emniyetteki işlemlerine devam edildiği belirtildi.

AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön