SPOR

CANLI

Tünel karıştı! Şenol Güneş ve Kjaer...

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde Tosic'in kırmızı kartla oyundan atılmasının ardından Vodafone Arena karıştı...

Tünel karıştı! Şenol Güneş ve Kjaer...

İlk yarının son dakikalarda yaşanan pozisyonda Tosic'in van Persie'nin üzerine yürüyerek vurmasının ardından karşılaşmanın hakemi Ali Palabıyık Sırp oyuncuyu kırmızı kartla oyun dışına gönderdi.

[Robin van Persie tribünlere dil çıkardı](https://www.mynet.com/robin-van-persie-tribunlere-dil-cikardi-106331-myspor)

Bu kararın ardından çok sinirlenen Tosic'i arkadaşları güçlükle sakinleştirdi. Bu sırada tedavi için kenara gelen van Persie'ye Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş yardımcı hakeme şikayet etti.

[Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinde ortalık karıştı! Tosic'i kimse sakinleştiremedi](https://www.mynet.com/besiktas-fenerbahce-derbisinde-ortalik-karisti-tosici-kimse-sakinlestiremedi-106330-myspor)

Gerilimli biten ilk yarının sonunda oyuncuların soyunma odasına giderken tünel girişinde Beşiktaş yardımcı antrenörü Tamer Tuna ile Volkan Demirel itişti. Yaşanan gerilimde Şenol Güneş'te Fenerbahçeli futbolcuların üzerine yürüdü. Bu sırada Simon Kjaer ile Şenol Güneş'in arasında yaşanan temas dikkatlerden kaçmadı.

Güneş, Van Persie'ye bir şeyler söylemek için hamle yaptı. O sırada Kjaer, Güneş'e tepki gösterdi. Şenol hoca ile Danimarkalı oyuncu arasında yaşanan itişmenin fotoğrafları sosyal medyada düştü. Volkan Demirel ve Tamer Tuna araya girerek ortamı sakinleştirmeye çalıştı. Bu sırada Güneş'in eli, Tamer Tuna'nın yüzüne geldi.

Kjaer, Şenol Güneş ile arasında geçenleri anlattı

Fenerbahçe'nin Danimarkalı savunma oyuncusu Ziraat Türkiye Kupası'nda kazandıkları Beşiktaş derbisinden sonra açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin Danimarkalı savunma oyuncusu Simon Kjaer, 1-0 kazandıkları Beşiktaş maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Simon Kjaer’in açıklamaları şu şekilde:

“Maçın ilk yarısında iyi oynamadık. Top ayağımızdayken çok fazla hata yaptık. Rakip 10 kişi kalınca daha iyi oynadık. İkili mücadelelerde daha serttik. Belki eksik olan şey buydu bizde. Önemli bir galibiyet. Kafamızı sakin tutmamız gerektiğini konuştuk devrede. Daha kompakt daha birlikte bir görüntü sergiledik. Zorlu bir kavgaya hazır olmamız gerekiyordu.”

ŞENOL GÜNEŞ YORUMU

“Aslında maçın ilk yarısında Robin’den çok fazla hoşlanmadılar. İçeriye girerken Şenol Güneş, Robin’e bir şeyler söyledi ben de Robin’in önüne geçtim, bağırmaya başladı. Saygı göster dedim. Türkçe bir şeyler dedi ama anlamadım. Devreden sonra tokalaşmak istedim ama elini uzatmak istemedi. Saygısızlık yapmadım. Bu benim için problem değil. Bunlar duyguların dışa vurumudur. Biz bu yüzden oynuyoruz. Sorun yok.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler