Türk bayrağını indirmek istedi! Linçten son anda kurtuldu

Antalya'nın Alanya ilçesinde Türk bayrağını indirmek için direğe tırmanan bir kişiye, vatandaşlar linç girişiminde bulundu. Vatandaşların direkteki şahsı indirmek için ellerindeki fırçayı fırlattıkları görüldü.

Olay, sabah saatlerinde Alanya Otogarında meydana geldi. Akli dengesi yerinde olmadığı öne sürülen ve ismi henüz öğrenilemeyen bir kişi, Türk bayrağını indirmek için direğe tırmanmaya başladı.

Durumu fark eden çevredekiler ve belediye çalışanları, şahsı bulunduğu yerden indirerek linç etmek istedi. Vatandaşlar daha sonra ihbar üzerine olay yerine gelen polise şahsı teslim etti.

Gözaltına alınan kişinin emniyetteki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
arkadaş akli dengesi filan bozuk değil.akli dengesi bozuk olan direğemi çıkar allah aşkına.müebbeti verinde aklı başına gelsin.bayrak bağımsızlığın simgesidir.bayrağı indirmeye çalışmak tc yi ortadan kaldırmaya teşebbüsle aynı şeydir.darbecilere nasıl müebbet veriyorsanız bunlarada müeebbet vereceksiniz.
Allah ın izniyle birgün geri çıkmamak şeklinde ineceğini hepiniz biliyorsunuz.yeni yüzyılda başlayan bu savaşlarda türkiyenin sınırlarının tekrar çizileceğini de kabullenmelisiniz.barbar türkleri ortaasya ya sürmeli veya anadoluda yok etmeliyiz diyen ingiliz generalin hayranıyı milyonlarca kürtten biriyim ve bu amaçlarında kendilerine yardımcı olacağımıza gerektiği kadar türkün ölmesi için herşeyi yapacağımıza da and içebilen milyonlarca kürtten biriyim.yunanlılar ne demişti en iyi türk ölü türktür.adamlar biliyor bu işi :)
@yeni_ortadogu Bir çok kürt de senin gibileri cehenneme göndermek için yemin etmiş.
@uyurgezer33 en son 3500 kişinin yemini bozuldu galiba çünkü münasıp yerlerine TÜRK ORDUSU beton dökmüş
@yeni_ortadogu konuşmuş konuşmuş bide ezik ezik gülmüş ya :)
böyle zibidilere asla müsamaha gözteremeyiz ve gereken cevabı veririz
ne delisi be ?cami duvarı bulamamış
kesin Zırdelidir.."Normal Deli" nin yapacağı bi iş değil
Nerede dengesi bozuk ya Atatürk büstüne ya Bayrağa saldırıyor. Bunları yapan zaten normal olamaz.
Yaa bayrağı indirdi noldu..akıllı adam yapar mı bunu..ya kafası iyidir..yada psikolojisi bozuktur..akıllı adam işin değil bu hareket
@gozcan_h5 Aklı başında olan , insanlığını yitirmemiş olan terörist olur mu? Ne diyelim aklı başında değil, salın gitsin mi? Suç varsa ceza da olur. Köpek kudurmuşsa kuduz diye salmak mı gerek.
@gozcan_h5 ....bunun gibi kışkırtmalar özellikle yapılıyor.....bırakılmayıp tüm bağlantıları geriye doğru incelenmeli..
niye adama taş, sopa firlatıyosunuz yazık değilmi. Yakın direğin dibine büyük bir ateş bırakın kendi haline...
aslında o suçlu değil bunu zamanında bu gibi hareketi yapanlara ses çıkarmayanlar neymiş açılımmış yok ya bayrağı şndiricen açılım dicen o zaman bazı gazetelerde efendim adam eğitimliymiş 35 saniyede çıkıp inmiş peki bir kurşun kaç saniyede gidiyo valla o deliyse millet zır deli ona göre aklınızı başınıza alın
Diğer Haberler