Türkiye'nin en büyük parkında rahatsız etmediği kimse kalmadı!

Adana’da bir dilenci park içerisinde ailesi ve arkadaşlarıyla gezmeye gelen vatandaşların önünü keserek para dilendi. Kameralara yansıyan görüntülerde dilencinin vatandaşların huzurunu kaçırması dikkat çekti.

Olay, Seyhan İlçesi’nde bulunan Merkez Park’ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kimliği belirlenemeyen bir dilenci, park içerisinde bulunan banklarda oturan vatandaşlara, ‘Dua Kitabı’ satıyorum adı altında para almak için adeta yakalarına yapıştı. Dilenci para alana dek vatandaşların yanından ayrılmayarak insanlarını huzurun kaçırdı. Dilenci para aldıktan sonra, park içerisinde bulunan diğer bankların yanına giderek aynı yöntemle bir çok kişiyi rahatsız etmeye devam etti.

AS

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK PARKI

Türkiye’nin en büyük parkı olan Merkez Park içerisinde, dilenci şahıs bankta oturan vatandaşlardan para aldıktan sonra, park içerisinde yürüyen vatandaşların önünü kesti. Dilenci önünü kestiği vatandaşlardan para alana kadar peşlerini bırakmazken, para aldıktan sonra başka kişilere yöneldi. Park güvenliği durumu fark edince elinden sadece dilenciyi uzaklaştırmak geldi.

AS2

Daha sonra dilenci, güvenliğin olmadığı noktaya tekrar gelerek vatandaşları huzursuz etmeye devam etti.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 55 yorum
ne dilencisi arkadaş adam uyuşturucu parası topluyor milltten zorla vermesen bıçak çeker orda versen sıkıntı vermesen sıkıntı böyle tinerciler esrarcılar sokakta dolaşıyor
Esrar içen adam kimsenin önünü kesip para dilenmez.Esrarin fiziksel yada psikolojik bağımlılığı yoktur..Aksine şekeri düzenler insani gevşetir..Şu esrar ile diger uyuşturucuları artık ayrı tutun..
@mecnunforever abi ben dilenci değilim ama mümkünse 1 tl varmı abi ekmek için ?
@devil_0606 hadi len oradan tipik esrarkeş savunması kıçından nasıl soluduğunu bilirim ben o insanların. birde ders veriyor millete suyun içeriğini bilmeyen ceviz büyüklüğünde beyniyle..
park ve yoldan başka ne yaptımız ki
hiç bir zaman bunlara önlem alınmıyor güvenlik sadece göstermelik orada güvenlikciler bunlara bişey yapamaz çünkü bu serseriler işi zorbalığa hatta kavgaya kadar götürüyor sonrası mı polis gelirser haplıyım gartibanım zaten tipe baksan esrarkeş eroinman serserinin teki millet ne yapsın polis bile bişey yapamıyor
Bu devamlı başımıza gelen bir olay anormal olarak bakmıyoruz artık son 1 aydır otobüste aile parklarında ve menderes tarafında benim duyduğum ve gördüklerim bir sürü olaylar var. İnşallah bunlardan kurtuluruz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler