Turnuvaya giderken öldüler

ELAZIĞ (İHA) - Elazığ'dan Antalya'ya futbol turnuvasına katılmak için giden öğrencilerin bulunduğu minibüsün kaza yapması sonucu hayatlarını kaybeden öğretmen ve öğrencinin okulunda yas var.

Danone Futbol Turnuvası'na katılmak için Antalya'ya giden öğrencilerin bulunduğu minibüsün özel bir araçla çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında, hayatını kaybeden öğretmen Mehmet Kaya ve ilköğretim 6. sınıf öğrencisi Okan Tunç'un okulunda hüzün ve gözyaşı var.

Elazığ Yücel İlköğretim Okulu beden eğitimi öğretmeni Mehmet Kaya ve 6 E sınıfı öğrencisi Okan Tunç'un bulunduğu 06 BG 8538 resmi plakalı minibüsün Aksaray-Konya karayolunun 25. kilometresinde özel bir araçla çarpışması sonucu 4 kişi hayatını kaybetti, 16 kişi yaralandı. Kazada hayatını kaybeden Elazığ Yücel İlköğretim Okulu beden eğitimi öğretmeni Mehmet Kaya ve 6. sınıf öğrencisi Okan Tunç'un okulunda sabah saatlerinde hüzün ve gözyaşı vardı. Okan Tunç'un sınıfında öğrencilerin gözyaşlarına hakim olamadığı ve Okan'ın sırasının boş kaldığı görüldü. Kazada yaralanan 16 öğrenci ve öğretmenin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, hayatını kaybeden öğretmen ve öğrencinin cenazelerinin Elazığ'a getirilmesi bekleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler