SPOR

CANLI

"Turu geçmek için çok iyi maç çıkarmamız lazım."

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, Rostov maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

"Turu geçmek için çok iyi maç çıkarmamız lazım."

Bu zamana kadar takımın performansıyla ilgili hep olumsuz konuşan ve Rostov karşısında turu geçmeleri için mucizeye ihtiyaçları olduğunu söyleyen Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, 2-0'lık galibiyet sonrası süper bir maç çıkardıklarını söyledi.

[Trabzonspor - Rostov-![Trabzonspor - Rostov](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2121418/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/trabzonspor-rostov-153691-myspor)

"Süper bir maç çıkardığımızı söyleyebilirim ama aynı anda çok zor olduğunu söyleyebilirim. Neredeyse ilk maçımız diyebilirim. Bu dizilişle, bu oyuncularla ilk defa oynadık. Tempo eksikliğimiz, maç eksiğimiz var. Büyük fedakarlıkla oyuncularım bu maçı çıkardı. Henüz bitmiş değil. Bize evlerinde baya sıkıntı çıkaracaklar, bizimkilere nazaran çok uyanık oyuncuları var. Gördüğünüz gibi bizim oyuncuların iyi niyetini kullanarak çok faul pozisyonu elde ettiler.

Turu geçmek için çok iyi maç çıkarmamız lazım."

Takımın oturmasını için 2 ay süreye ihtiyaçları olduğunu söyleyen Boşnak hoca, transferle ilgili soruya "Orta saha veya forvette Cardozo'dan farklı, yaratıcı bir oyuncu düşünebilirim. O oyuncuyla da transferi kapatabilirim" cevabını verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler