Tütüncü’den esnaf ziyareti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Teomanpaşa Mahallesi esnafı ile buluştu.Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Teomanpaşa Mahallesi esnafını ziyaret etti.

Tütüncü’den esnaf ziyareti

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Teomanpaşa Mahallesi esnafı ile buluştu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Teomanpaşa Mahallesi esnafını ziyaret etti. Belediye meclis üyeleri, bürokratları, mahalle muhtarı ve AK Parti Kepez Teşkilatı üyeleri ile birlikte güne esnaf ziyaretiyle başlayan Tütüncü, kahvaltısını da Teomanpaşa sakinleriyle birlikte yaptı. Başkan Tütüncü, kahvaltının ardından Teomanpaşa’da bulunan esnafları tek tek ziyaret etti.

“El birliği ile daha güzel bir Kepez”
Başkan Tütüncü, esnafın istek ve dileklerine de kulak verdi. Teomanpaşa Mahallesini karış karış gezen Başkan Tütüncü, ziyaret ettiği dükkanlarda esnafın, halini hatırını sordu, vatandaşlarla sohbet etti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, esnaf ve vatandaşların hizmetlerle ilgili istek ve sorunlarını da not alarak, en kısa sürede çözüme kavuşturulması sözünü verdi. Esnaf ve vatandaşlardan gelecek her türlü öneriye açık olduklarını dile getiren Tütüncü, esnaf dostu bir belediye olduklarını, el birliği ile Kepez’i daha iyi, daha güzel noktalara taşıyacaklarını söyledi.

Tütüncü’den esnaf ziyareti

Tütüncü’den esnaf ziyareti

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler