HABER

Tuvalette sevişme öfkesi

Helin Avşar, kendisini bir çorbacının tuvaletinde sevişirken gördüklerini söyleyen Sibel Gökçe, Berna Arıcı ve dansçı Dora'yı mahkemeye verdi. Avşar, dava dilekçesinde 3 kadın hakkında zehir zemberek sözler sarfetti.

Tuvalette sevişme öfkesi

Arnavutköy'deki bir çorbacının tuvaletinde bir erkekle seviştiği haberi günlerce konuşulan Helin Avşar, bu iddiayı ortaya atan oryantal Sibel Gökçe, fotomodel Berna Arıcı ve dansçı Dora'yı ağır bir dille suçladı. Avşar mahkemeye verdiği 3 kadından Berna Arıcı hakkında dava dilekçesinde şu sözleri sarfetti:

"İsmi pek duyulmamış ne iş yaptığı tam olarak belli olmayan kendisini manken, yeni şarkıcı olarak lanse etmesine rağmen herhangi bir defileye katıldığı bililnmeyen, piyasada çıkmış bir albümü bulunmayan, adı 'barbi operasyonu'olarak bilinen olayda telefonla bir müşteri ile pazarlık yapmasına ilişkin kayıtlar ile medyada yer alan bir şüphelidir..."

‘AMAÇLARI YENİDEN GÜNDEME GELMEK'

Sibel Gökçe hakkında ise şu satırlara yer verildi:

"Unutulmaya yüz tutmuş hatta yeni nesil tarafından tanınmayan, eski defterleri karıştırarak gündeme gelmeye çalışan, bu çabayla Türkiye'nin en ünlü erkek sanatçısı tarafından tecavüze uğradığını her nedense 10 yıl gecikmeli olarak açıklayan eski dansöz Sibel Gökçe..." Dilekçede üçüncü kadın için de "Kimse tarafından tanınmayan ve oryantal olduğu söylenen kişi.." diye bahsedildi. Avşar, "Yayın yoluyla hakaret" suçlarını işledikleri gerekçesiyle 3 kadının hapisle cezalandırılmasını istedi.

‘İÇERDEN YARIM SAAT ÇIKMADI'

Fotomodel ve şarkıcı Berna Arıcı, Helin için şu ifadeleri kullanmıştı:

"Sibel Gökçe ve dansçı arkadaşım Dora'yla gittiğimiz çorbacıda Helin'i gördük. Kafası bir dünyaydı (Çok sarhoştu demek istiyor). Tuvalete girdi ve yarım saat çıkmadı. Merak ettik. Önce Dora sonra Sibel tuvalete gitti. Onlar uzun süre dönmeyince ben de tuvalete gittim. Helin tuvaletin kapısını kilitlemişti. Uygunsuz bir vaziyetteydi. İçeriden uygunsuz sesler geliyordu. Bunun dışında gördüklerimi anlatamam. İnsanlar bazen çok şey görür ama her gördüğünü anlatamaz. Bu da benim için böyle bir şey. Ben Hülya Avşar'ı karşıma almak istemiyorum. Ben sadece insan olarak onu kötü durumda gördüm."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler