Tüyolar Anelka'dan!

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Chelsea'nin yıldız futbolcusu Didier Drogba, Nicolas Anelka'nın kendilerini uyardığını söyledi.

Vatan Gazetesi'nden Gökmen Özdemir'e konuşan Drogba;

"Aslında şimdi Şampiyonlar Ligi'ni konuşabileceğimiz bir zaman değil. Kötü bir Tottenham maçı oynadık. Ligde yoğun bir trafiğimiz var. Pazar günü de Arsenal ile karşılaşacağız. Şampiyonluk yarışı devam ediyor. F.Bahçe'yi ismen biliyorum. Çok fazla izlemedim. Şampiyonlar Ligi özetlerinden tanıyorum. Bir de kura çekimi sonrasında Anelka'nın 'Bizi İstanbul'da sıkı bir atmosfer bekliyor' sözlerinden...

Fakat Şampiyonlar Ligi'nde son 8'e kalan bir takım hakkında benim 'iyi' ya da 'kötü' diye yorum yapmam doğru olmaz. Çünkü son 8, şansa gelebileceğiniz bir yer değil. F.Bahçe'ye saygı duyuyorum. Bu kupayı kim istiyorsa, kim iyiyse sahaya çıkar oynar... Kazanan kazanır, kaybeden elenir. Futbolda bu normal sonuç. Bazen iyi ya da kötü olmak da değil, sonucu şans belirliyor. Ama biz bu konuda işimizi şansa bırakmak niyetinde değiliz. Umarım İstanbul'da Şampiyonlar Ligi ve F.Bahçe maçları ile ilgili daha çok konuşma imkânımız olur."