HABER

Twitter’a neden girilmiyor? Twitter çöktü mü?

Dünyanın yaygın paylaşım platformlarından Twitter'a bir süre erişim sağlanamadı. Twitter'a girmek isteyen kullanıcı, erişim problemi yaşadı. Sosyal medyada, ‘Twitter çöktü mü?’ etiketi gündem oldu.

Twitter’a neden girilmiyor? Twitter çöktü mü?

Twitter'a giriş yapan kullanıcılar güncellememe problemi ile karşılaştı. Popüler sosyal medya platformu Twitter'da gece saatlerinden itibaren erişim sorununu yaşandı. Küresel olarak problem olabileceği düşünülen erişim sorunu ile ilgili yurt dışında da benzer sorunun yaşandığı görüldü.

TWİTTER ÇÖKTÜ MÜ?

Sosyal medya platformu Twitter'da erişim sorunu yaşanıyor. Saat 03:00 sıralarında kullanıcıların akış sayfalarında "hata oluştu" uyarısı ile birlikte güncelleme sorunu yaşandı. Birçok kullanıcı da yaşadıkları erişim sorununu ara ara güncellenen Twitter akışlarından duyurdu. Sorunla ilgili Twitter açıklama yaptı.

Sosyal medya platformu Twitter'da Türkiye saati ile 03:00 sıralarında dünya çapında erişim sorunu yaşandı.

"Sorunun çözülmesi için çalışıyoruz"

Twitter'dan yapılan açıklamada tweet'lerin yüklenemediği ve sorunun yakın zamanda çözülmesi için çalıştıkları belirtildi.

TWİTTER NEDİR?

Twitter, hem ülkemizde hem de dünya genelinde en çok kullanılan beş sosyal paylaşım sitesinden biridir.

Twitter'a önce üye olmak ve profil oluşturmak gerekir. Daha sonra istenilen hesaplar takip edilerek o hesapların paylaşımları takip edilebilir. Yazı, fotoğraf ya da şarkı paylaşmak için 'Tweetle'' butonuna basılmalıdır.

1- Gündemle ilgili en sıcak gelişmelerden Twitter sayesinde haberdar olunabilir.

2- Ünlü gazetecilerin, spikerlerin, futbolcuların ve oyuncuların profilleri takip edilebilir.

3- Yardıma muhtaç kişiler için destek kampanyaları oluşturulabilir.

4- Twitter üyeleri, hayatlarındaki son gelişmeleri takipçileriyle paylaşabilir.


Geri Dön