HABER

Twitter'da "dislike" dönemi!

Popüler mikroblog sitesi Twitter, dislike (beğenmeme) butonu için sonunda adım atıyor. Daha önce YouTube'ta gördüğümüz dislike butonu görünüşe bakılırsa Twitter'a da geliyor.

Twitter'da "dislike" dönemi!

Twitter dislike (beğenmeme) butonu uzun bir süredir bekleniyordu. Çünkü kullanıcılar, beğenmedikleri bir tweet'e de reaksiyon vermek istiyordu. Nitekim görülen yeni bir seçenek Twitter dislike butonunun gerçek olacağını bizlere gösterdi.

TWITTER DISLIKE BUTONU EKLİYOR

Twitter, dislike butonunu test ediyor gibi görünüyor. Twitter, özelliğin "bazı" iOS kullanıcıları için mevcut olduğunu söylüyor. Popüler mikroblog sitesi, beğenmeme butonunun nasıl göründüğünü ise paylaştığı tweet vasıtasıyla herkese göstermiş durumda.

HERKES GÖREMEYECEK

Twitter'ın dislike butonu, kullanıcıların tweetlere verdikleri yanıtları reaksiyon vermelerine, yani beğenmemelerine imkan tanıyor. Özelliğin iyi yanı ise şu; Beğenilmeme sayıları kullanıcılar veya tweet'in sahibi haricinde kimse tarafından görüntülenmiyor.

Dislike özelliğinin, tüm Twitter kullanıcılarına sunulup sunulmayacağı henüz belli değil. Fakat daha önce de dediğimiz gibi bazı iOS kullanıcıları, bu özelliği kullanabiliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön