HABER

Twitter'a yeni alternatif GAB'a kullanıcı kaydı açıldı!

Twitter'a örakip olarak konumlanan GAB beta aşamasından çıktı ve kullanıcı kayıtlarına açıldı. Kullanıcı desteği ile ilerleyen ve reklamsız bir sosyal ağ ğlatformu olan GAB özellikle platformun özgür konuşma ortamını vurguluyor. İşte Twitter'a ciddi bir rakip olup olmayacağı merak edilen GAB ile ilgili detaylar...

 Twitter'a yeni alternatif GAB'a kullanıcı kaydı açıldı!

Facebook'tan sonra en yaygın Sosyal ağ olan Twitter kısa mesajlaşma sistemi ile sosyal ağ pazarında rakipsiz bir şekilde yoluna devam ediyor. Peki Beta aşamasından çıkan ve kendini özgür bir platform olarak tanımlayan GAB bunu değiştirebilir mi?

Artık GAB sosyal ağ platformuna kayıt olabilirsiniz. GAB diğer sosyal ağ platformlarından farkını özgür konuşma ortamına verdiği önem ile tanımlıyor. Kayıt sırasında adınız soyadınız, e-posta adresiniz ve takma adınız dışında bir bilgi sorulmuyor. Kayıt formunda cinsiyet bölümü bulunuyor ama burada "Şaka şaka, cinsiyetiniz bizi ilgilendirmiyor." Ibaresi yer alıyor.

REKLAMSIZ VE BAĞIMSIZ PLATFORM

GAB şu an kullanıcıların desteği ile reklamsız olarak ilerliyor. Sitenin ana sayfasında kullanıcıların desteğinin o ayın masraflarının ne kadarını karşıladığını görebiliyor ve açığı kapatmak için siz de para desteği verebiliyorsunuz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön