Twitter'da linç kampanyası

Gezi Parkı eylemlerine destek verdiği için belirli kesimlerin açık hedefi haline gelen oyuncu Alabora için Twitter'da yeni bir linç kampanyası başlatıldı.

Twitter'da linç kampanyası

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'da başlatılan #mehmetalialaborasilivriye hashtag'iyle yapılan paylaşımlar son 1 gün içerisinde trend listesinin ilk sırasına kadar yükselirken, oyuncu hakkında ise yüzlerce tehdit ve hakaret içeren mesajlar paylaşılmaya devam ediyor. Oldukça kısa bir süre içerisinde Twitter'da en çok konuşulan konulardan biri haline gelen linç kampanyasına destek verenler, Alabora'yı ülkeyi anarşiye sürüklemekle ve bölücülükle suçlarken, aralarında " Ak Parti" kullanıcı adlı hesapların da paylaşımlara destek verdiği görülüyor.

**'YERİNİ ŞİMDİDEN HAZIRLADIK MEMOLİ'

**

Yapılan bazı paylaşımların tehdit ve hakaret boyutlarına kadar vardığı gözlenirken, en çok dikkat çeken paylaşımlar ise şu şekilde: "Mesele nedir içerde anlatırlar sana!", "Şimdi nüfus sayımı yapılsa seni de adamdan sayacaklar ya ona yaniyorum.", "Memoli Sen sanatçı değilsin. Sana sanatçı diyenler seni kandırmış..." ve "Yerini şimdiden hazırladık memoli, devlet düşmanı komiser memoli". Ayrıca, yönetmenliğini ve oyunculuğunu üstlendiği ‘Mi Minör’ oyunu nedeniyle Yeni Şafak gazetesi tarafından Gezi Parkı eylemlerinin provasını yapmakla suçlanan ve hedef gösterilen tiyatrocu Mehmet Ali Alabora, bu gazete aleyhine 1 TL’lik tazminat davası açmıştı.

ÖLÜM FERMANI ÇIKARILDI

Geçtiğimiz ay, Kamuoyunda “İslamcı yazar” olarak tanınan İsmail Nacar, Gezi Parkı eylemleri sırasında hedef gösterilen tiyatro oyuncusu Memet Ali Alabora için “bazı odaklarca ölüm fermanı çıkarıldığı” iddiasında bulunmuş ve ünlü sanatçı hakkında şu ifadeleri kullanmıştı: Şimdi Mehmet Ali Alabora için aynı fermanı çıkardılar. Bu yönde duyumlarım, tespitlerim var. Gezi Parkı protestolarında simge haline gelmiş durumda. Kendisine karşı bir girişim var. Nerede ne zaman uygulamaya kalkarlar bilmiyorum. Türkiye’yi yeniden kaosa sürüklemek istiyorlar. Bunun kamuoyuna açıklanması gerek.” (Radikal)

güncel haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 218 yorum
Siz İslamdaki ayetleri red edin gerçekleri yazınca suç oluyor.Arapla dalga geçersiniz.İsrailliye laf edersiniz.Ermeniler eşkiya.Batı kötü.G.K.R.Y SUÇLU.KİMLE ANLAŞIRSINIZ SİZ YOBAZLAR.DÜNYA AKPDEN SİZİN O YOBAZ AİLELERİNİZDEN İBARET DEĞİL..IRKÇI PİSLİK AKPLİLER......
YORUMUN BİLE IRKÇILIK DOLU KENDİ YAPTIKLARINIZI AKP YE HELE HELE İSLAMA MALEDEMEZSİN PİS ADAM VEYA HERNEYSEN
AKP dimdik ayakta. Senin ırkçı çocuk katili israil, paşa paşa nasıl özür diledi Tayyip'den. Kudur.
AKP'yi sandıkta deviremeyen CHP, PKK, THKP-C, israilin ipine sarılıp Türkiyeyi karıştırmaya çalışıyor. Bıktık ulan sizden, düşün bu milletin yakasından KENELER.....
sen kendine bak düdük çapulcu vatan haini ermeni sensin o pislik kac biraya sattın kendini yaboz
Gezi deki Sanatçıları yıpratma politikası çoktan başladı. Geçen hafta içerisinde uyuşturucu gözaltısında farkettiyseniz geziye katılan sanatçılardı. Devletimiz Basının da yardımıyla yapıyor işini..
gördüğün gibi çalışkan bir devletimiz var birde sevmiyoruz bu devleti diyenler var ya :)
adamlar 8 aydır takıpteymış mal nıye alabora yoktu o oprasyonda çunku adam kullanmıyor mal
AKP'yi sandıkta deviremeyen CHP, PKK, THKP-C, israilin ipine sarılıp Türkiyeyi karıştırmaya çalışıyor. Bıktık ulan sizden, düşün bu milletin yakasından KENELER........
BİZDE AYYAŞ TAKIMI DEMEMİŞTİK BAŞINDAN BERİ. İÇİP İÇİP GELMEYİN BARİ DİYORDUK.
sanatçıları değil vatan bölmeye calışan hainlerin bölcülerin ayıklanma sı..
kuş beyinci dilenci çapulcularsınız
mehmet ali alaboraya küfür eden inekler doğu gitti gidiyor siz uyuyun böyle masallarla.. ulen geri zekalılar ulkeyi bölmek isteyen bu adam değil pkk dır.. bu itlere göstermediğiniz tepkiyi bir şahsa gösteriyorsunuz.. tabi sahibiniz tut oğlum dedi heralde...
Makarnacılar fazla makarna yemeyin.. Daha düne kadar çok seviyordunuz Devletin bankasının iş bankasının reklam yüüzydü çok seviyodunu zhani
iş bankası chp nin devletin değil devletin bankası ziraat bankasıdır öğrende gel
çapsızın adam yerine konulmasına üzülüyorum
SAYIN BAŞBAKANIMIZIN KIYMETINI HEPİMİZ BİLELİM BÖYLESİ ZOR GELİR BİR DAHA. OYUNLARA GELMEYELİM BU ÜLKE HEPİMİZİN.76 MILYONUN BAŞBAKANI.
ülkesini satanlar,pkk yı başa tac edenler kahraman,ülkesini seven korumaya çalışanlar vatan haini.yazıklar olsun böyle düşünen herkese.
Benim gözümde satılmış bir vatan hainisin Milletimizi vatanımızı cümle aleme yahudi siyonistlere güldürdün...Senin gibi beyni sulanmış cehape zihniyetli insanların 2 ağaç meselesiymiş gibi yada ağacın gölgesi altında ülkesini ele güne rezil etmeye çalışan ve cehape başkanı olan yalandaroğlu gibi kendi ülkesini üç beş salak avrupalıya ve amerikalıya şikayet eden bir zihniyetin kitlelerisiniz...Vatan hainleri sizi koç üniversitesi kurulduğunda 80,000 ağaç kesildi o zaman nerdeydiniz eee breee kafirler kanı bozuklar konuşturmayın beni.Lafa Gelince amerikaya kul olduk ulen zaten amerikaya kuldun..
Ulan basın, sizde bir türlü idol çıkartamadınız. Duran adam , Ölen eylemci Teröristleri idol yapmaya çalışdınız, uğraştınız yapamadınız., Duran kadın dediniz beceremediniz. şimdi bu hıyarı yine milletin önüne koymaya çalışıyorsunuz. Yemez kimse bunları.
hıyar babandır herhalde ki senin gibi bi kabak çıkmış.
Siz İslamdaki ayetleri red edin gerçekleri yazınca suç oluyor.Arapla dalga geçersiniz.İsrailliye laf edersiniz.Ermeniler eşkiya.Batı kötü.G.K.R.Y SUÇLU.KİMLE ANLAŞIRSINIZ SİZ YOBAZLAR.DÜNYA AKPDEN SİZİN O YOBAZ AİLELERİNİZDEN İBARET DEĞİL..IRKÇI PİSLİK AKPLİLER...
İsraile toz kondurmayan, kendini çağdaş ve modern sanan küstah. Önce sen yahudi ve ermenilerden üzerine bulaşmış müslüman kanlarını temizlede öyle otur yorum yazmaya.
Linç az bile kalır bu adama..ülkeyi soktugu hal durum zarar ve kaosunun hesapını ödemelii
bir psikolojik sorunun olduğunu sana kimse söylemediyse benden söylemesi çocukluğunda hep ezilerek ve hiyareşi içinde büyümüşsün asla söz sahibi olamamışsın toplumda iyi bir yere sahip değilsin bir topluluğa katılmak için söylenenleri harfi harfine uygulayan yorum yapmayan bir kişiliğe bürünmüşsün benden sana tavsiye kendi gerçek benliğini bulmak istiyorsan mutlaka bir uzmana başvur. seni kınamıyorum dışlamıyorum yalnış anlama yapılan ve şiddet ölçünün orantısızlığından dolayı bende bunları düşünmeme sebep oldun
bu adam mı kaosa soktu :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) ahahahhahahahahhahah ya var ya koptum akıl ihsan eylesin Allah sana.. senin savundugun adam degil de memoli kaos yaptı demek.
tıpıne bak bırde ınsan tıpı olsa barı atın içeri yapsın ıbneyi
şeytan sakalı olsaydı bıyığı olmasaydı başında birde sikim takke olsaydı tipini beğenirmiydin dallama
sen allahın yarattıgına bu şekilde hakaret et sonrada dinden bahsett asıl sizin gibi kişilik bozukluğu yaşayanları atmalılar içeriki dünya kişiliksizlerden kurtulsun
Senin tipin nasıl acaba.. Sen daha tüm insanları yaradanın bir tek Allah olduğunu bilmeyenlerden misin. Bu haberde bula bula adamın tipini mi buldun. Allah seni bildiği gibi yapsın. Cahilin ve cehaletin temsilcisi insan.
ya ne olacaktı ödülmü verilecekti daha hala dışardamı o
Bu şahsın gezi eylemlerine katılması gayet doğal fakat dış basına verdiği demeçlerle ülkesine hainlik etmesi bana göre yanlış. Bu yanlışın üzerine başkalarının hakkında bu tür baskı yapması da yanlış.Anlayacağınız 3 yanlış bir doğruyu götürüyor.Ben şahsım adına seni yaptıklarından dolayı kınıyorum sanatçı kardeşim.
HATIRLAYINIZ.ÜLKEMİZİ AVRUPA MAHKEMELERİNE ŞİKAYET EDENLER ŞU AN CUMHURBAŞKANLIĞI YAPIYOR.YORUMLARIMIZI İNSANCIL YAPALIM LÜTFEN.NİHAYETİNDE BUDA GENÇ BİR ARKADAŞ.
ahim'e gitmek Türkiyeyi rezil etmek değil bir hak aramaktır.ergenekoncular da zamanında ahim'e gitmişlerdihaksız olduklarını düşündükleri için.cumhurbaşkanının eşi başını kapalı üni.ye giremediği için gitmişti. ama bu alabora denen insan cnn e röportaj veriyor. polis üzerimize mermiler yağdırıyor kimyasal sıkıyorlar burda bir devlet terörü var diyor. bilmem aradaki farkı anladın mı birader...
Mehmet efendi müslümanlardan korkma onlar senin desteklediğin insanlar gibi polise hizmetlere çevreye yeşile saldırıp zarar vermezler o işleri sen de tanık oldun Marjinal ve çağdaş geçinenler yapar, sen kendi tarafına dikkat et enin başına geleceklerden beslenecek bir sürü Marjinallar var. İlerici Devrim şehidi falan yaftalarını bile hazırlamışlardır. Müslüman katil olmaz olsalardı gelir orada Gezi parkını basar oranın altını üstüne getirirlerdi müslümanım diyerek sana bunları yazanlar da Piskolojini Bozmaya çalışıyorlardır. dinleme kimseyi, yakınlarından bekle belayı.
Ülkemizi karıştırmak isteyenler, dış işbirlikçileriyle el ele verip ülkede terör estirsin, tutmayınca da "beni hedef gösteriyorlar" diye kuyruğunu kıstırıp medya abilerinin arkasına saklansın. Yağma Hasanın böreği, var mı yiyen...
makarna istermisin kanka ya kömür
Tabi ki geziparkına destek verecekti bazıları gibi pkk desteklemiyor.
ne farkeder bırlıkte poz verdıler yanyana durdular ataturk ıle apo itinin resmını yanyana koydular yanyana oturup dostluk ve berbaerlık pozu vermedılermı . ne farkı var bırbırlerını desteklemek demek pkk yı desteklemektır zaten.
benim gözümle sen bit hayin satılık yaratıksın
o zaman ben de senin gözüne sokayım da iyi görürsün..
senin gözünü insanlık bürürse gör bizi.yoksa içindeki düşmanlıkla hainlikle görme.
tanınmış hiçbir sanatçının ortaya çıkıp medyadan halkı galeyana getirmeye hakkı yoktur.madem kendilerine güvenip oralara kadar çıkıp avaz avaz bağırıyorlarda da neden siyasete girmiyorlar merak ediyorum.herkes sıkışınca pkk yı ortaya atıyor sanki önceden pkk yoktu,sanki bu hükümet çıkardı pkk yı.bırakın bu işleri.pkk olayı bitince alevi suni olayını kim çıkarttı peki.ülkemize pkk kadar kimler zarar verdi peki,kimler otobüsleri yaktı,kimler polisimize saldırdı,kimler sabrını ölçmeye kalktığınız insanları huzursuz etti hesabını bir vatandaş olarak soruyorum sonuna kadar.
SEN VATANDAŞ OLARAK BUNLARDAN HESAP SORANA KADAR AKIL HOCANA HESAP SOR.EYYY YÜCE LİDERİM.TC TARİHİ SENİN GİBİ VURGUNCU GÖRMEDİ.YA DUR ARTIK YADA YOLA DİNİN GEREĞİ DEVAM ET !AMA DİYEMEZSİN.ÇÜNKÜ SEN FOTOKOPİ MAKİNASI GİBİLERDENSİN.TARAYICINA NE KONURSA ALTINDAN O ÇIKAR
bunun hesabını soracak ne aklın nede insanlığın olmadığına eminim.eğer bi hesap soracaksan bu ülke nasıl bu hale geldi,nasıl topraklarımız karış karış satıldı,ne zaman biz birbirimize bu denli düşman olduk v.s v.s diye sor olurmu.
sanatçı yalaka olmaz.taraf tutmaz.o yanlışa dur demek için yanlışı göstermek için vardır.ve senle o insanlar arasındaki farkta budur.
erkek ol, ananın etekleri altına saklanma, nasıl ki o mesajı atıp sözüm ona yiğitlik yaptın, çık açıkla bakalım ne demek istediğini ve ben çok merak ediyorum nasıl kıvıracağını, çünkü nasıl kıvıracağını hala bulamadığını düşünüyorum, bulabilmiş olsaydın sıçan gibi saklanmazdın.
sen kimsin yobaz sahte müsliman oruç tuttun formatini yedin simdi 11 ay pislige hosgeldin niyetine burda kin kusuyorsun yani öylemi defol emrediyorum sana!!!!!!
sen ne halt ettin aslanım hükümete yanlış mı yapılır. yarın artık ergenekoncumu olun, yoksa derin devletmi bilemem ama muhtemelen silivri cezaevine girersin
neden bu adamı haber yapıyorsunuzda başbakana edilen küfürleri hakaretleri haber yapmıyorsunuz ???
"Diyarbakır'da ilk kez 'Kürdistan' adı bulunan tabela asıldı" diye haberler var net te. Alaborayı önünüze atıyorlar yem niyetine, avrupa Diyarbakır'a Kürdistan şehri diyor akp li kardeşler, uyanın.
İstanbul'da da yaşasın pkk yazıları var. her gün pkk lehine eylem yapıp otobüs yakıyorlar. dhkpc de destek veriyor. çok sevdiğiniz mlkp ve tkp gibi örgütlerde bunlara eleman hazırlıyor. bunların hepsini istanbul'da yapıyorlar ama halktan gık çıkmıyor. polis her akşam bu yaratıkların peşinde koşturuyor. akp li olmayan kardeşlerimizde ağaç için yakıp yıkma peşinde (söz meclisten dışarı) . e şimdi kimin uyanması gerekiyor hayalperest bey?
UYANMAZLAR DOSTUM,UYANMAYACAKLARDA.ALLAH BUNLARI ISLAH ETSİN
türkiye'nin en delikanlı sanatçılarından biridir. yanlış gördüğü şeyi eleştiren kişi sanatçıdır. şakşakçılar değil.
ben her sabah aynı aynaya bakarak tıraş olurum ama bir kere bile o aynaya tükürmedim
söz konusu olan sanatçı hakkında olanlar,, daha doğrusu daha en başından beri kendi yaptıkları tamamen reklamdır, halende devam ediyor o sözde SANAT çı yoksa o kimki millet onla uğraşsın ustaca dikkatleri üzerine çekerek reklam yapıyor adam o kadar... MEMOLİ BU İŞ YILAN HİKAYESİNE BENZEMEZ BAŞKA KULVARLARDA REKLAMINI YAP
BU MEHMET ALİ ALABORA NASIL HALA SOKAKTA DOLAŞIYOR YA. HALKI KİN VE GALEYANA TEŞVİK ETMEK BU DEVLETİN YASALARINDA SUÇ DEĞİL Mİ?
ÖYLE BİR SUÇ OLSAYDI DIŞARIDA HİÇ PARTİ BAŞKANI KALMAZDI
bu ülkeyi satanlar nasıl dolaşıyor bende bunu merak ediyorum...
halkı galeyana getirenlerin başınsa erdoğan geliyor yoksa onun için suç değilmi bence en büyük provakatör kendisi hala farkında değil ayrıca sadece akp liler dindar başkaları değil paranın ve imanın kimse olduğu bilinmez bunu ancak allah bilir akp liler değil
SİZ AKP LİLER '' KAHROLSUN ALABORA - YAŞASIN PKK ve APO '' SLOGANI ATMANIZA AZ KALDI. FETVA YAKINDIR ... SABAHLARI YUMURTA İÇİN . SESİNİZ GÜR ÇIKMAZSA AZAR İŞİTİRSİNİZ.... KAHROLSUN AMERİKAN EMPERYALİZMİ ve YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİ KAHROLSUN TERÖRİST PKK KAHROLSUN BEBEK KATALİ APO....... YAŞASIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ YAŞASIN ÖZGÜRLÜK.......
bu nasıl yazı arkadaşım? çok chilce bir yazı inan sana sorsam islamın şartı kac diye bimeddiginden okadar çok eminimki yazdıgın yazıdan belli. sizlere ALLAH bu ülkede fırsat vermesin. bırakın bu milletin yakasını artık
bunları yazanlar her yolun yolcusu adamalar. bunlar daimi iktidar yandaşlığı yaptıkları için, muhalefet etmek, haklı olduğun bir konuda sesini yükseltmek nedir bilemezler. yazılanları fazla ciddiye almamak lazım...
evet sen ve senin gibiler bu düşünceleri çok iyi anlıyorsunuz yaa vatana zarar vermek milletin menfaatine zarar vermek normal şeyler sizin için k.çınızı yırtsanız o havaalanı yapılacak o köprüde, o faiz lobisi de bitirilecek oyle veya böyle ... a.q.p' ler
BİAT KÜLTÜRÜNDEN KURTULAMAYANLARIN KİŞİSEL FİKRİ DE OLAMIYOR.... MUKTEDİR FETFA VERDİ ; SALDIRIN ALABORAYA...... ZAVALLI MAHLUKATLAR. PKK LI TERÖRİSTLER VATANI PARSELLEMİŞ PKK BÖLGESİNDE HÜKÜMET OLMUŞ ; APO HÜKÜMETE TEHDİTLER YAĞDIRIYOR. KAHRAMAN A K P LİLER ALABORAYA SALDIRIYOR , YAZIKLAR OLSUN. ALLAHIM BU GAFİLLERE BU CAHİLLERE BU RİYAKARLARA DOĞRU YOLU GÖSTER YARABBİM.....A K P NİN ASKERİ OLMA VATANSEVER OL.....
it ürü, kervan yürür; bu akp lilere kim kemik attı şimdi :)))
NE GÜZEL DEMİŞTİ LİBERMAN DAVOSTAN SONRA BİZ ONUN HASTALIKLI YAPISINI GÖRDÜK DİYE TAYYİBE.LİBERMANINDA SUÇU OLDU ADAM BAKIN ŞEREFLİCE KABUL ETTİ SSUÇUNU SİZİN MEGALOMAN BAŞBAKANIN YAPTIĞINI YAPMADI.HANİ GİDİYORDUN FİLİSTİNE YARDIM GEMİSİNE BENDE BİNECEM DİYORDUN.YEMEDİ TABİİ.GİTTE İSRAİL GEBERTSİN SENİDE HALKA HAVA ATAN O KOKET SONRADAN GÖRME DAR GİYSİLER GİYEN KARINIDA.İSRAİLE GİTMEK HER YİĞİDİN HARCI DEĞİL.PAUL AUSTERİN DEDİĞİ GİBİ BEN TÜRKİYEDE KONUŞAMIYORUM İSRAİL BANA BİR ŞEY YAPMIYOR DEMİŞTİ.GİT İSRAİLEDE GEBERTSİNLER SENİ TAYYİP TÜRKİYEDE KURTULUR ATATÜRKÇÜLERDE RAHATLAR......
noldu türkiyedeki çapulcu yoldaşlarınızdan umudunuz kalmadı şimdide israilemi yalvarıyorsunuz sizin gibi sahte atatürkçülerden herşey beklenir ağaç deyip insanları öldürecek kadar kan emiciler sizi
tayyip ölürse münasip yerlerinize kına yakarsınız.ulan dünyada ilk defa siyonist israile posta koyan başka bir lider varmı.ama türkiyedeki solaklara kalacak olursan bütün müslümanlar ölsün onlar göbek atarlar.ama ALLAH C.C. sizlere verdiği yalan ve iftira ömrünü bitirdi.yani mühletiniz doldu.bir daha,ülkemiz için çırpınan bu insana hakaret etme.istiyorsan çok sevdiğin siyonistlerin yanına git sana onlar hapishanelerinde çok iyi bakarlar.
Yani şu yoruma bakıpta memoli denen embesile tehditler,hakaretler yağıyormuş bence hikaye. Onu seven bir embesilin aha da işte burada İsrail'in bir dönem dışişleri bakanı olan islam düşmanı bir cani soytarı üzerinden başbakana tehditin,hakaretin,küfrün bini bir para. Embesillik parayla değil ya,böyle çukur embesiller için acaba savcılar ne gibi bir işlem yapıyorlar,çok merak ediyorum.
AKP'yi sandıkta deviremeyen CHP, PKK, THKP-C, israilin ipine sarılıp Türkiyeyi karıştırmaya çalışıyor. Bıktık ulan sizden, düşün bu milletin yakasından KENELER.
Başbakan kerbelaya gitti lübnana gitti oraları bilir misin. buralara kefinini giyip de gitti. davutoğlu israile gitti gittiğinde bulunduğu yeri bombalamaya kalktılar.libermanın da yahudi kanına dokundu başbakanın bunların bebek katili olduğunu dünyaya haykırması. anlaşılan seninde yahudi kanına dokunmuş... emin ol başbakan gidecek israilede..
artık türkiyeyi gerçek türkler yönetiyor beyaz türkler değil 90 yılldır yahudi hegomenyası bitti şeriat yalanı laikliklik yalanı kürt türk ayrımı alevi sunni ayrımı geriye baktığın zaman hep bunlar görünüyor altındanda hep chp çıkmıs şu 10 yılda olanlar 60 yılda yapılamamıssa ne uyutulmusuz millet olarak şunu satarak bunu satarak yapıldı diye yorum yazanlarda çk güzel cvp verirrim ama yorum yetmez onun için sunu satıp bunu satarak herkez yapar muhabbetine girmeyin
neler satıldı biliyomusun peki? eğer satılmadan yapıldıysa şu çpk güzel cevabını bi görelim bakalım, merak etme parça parça yaz yoruma, biz okuruz.
KENDİ FİKRİ OLAMAYAN İNSANLAR BEYİN ÖZÜRLÜDÜR. DOĞRULARI GÖREMEZLER , OLAYLARI ANALİZ EDEMEZLER. MUKTEDİRLERİN YÖNETİMİNDE OLURLAR. İDARE EDİLMELERİ ÇOK KOLAYDIR. AKILLI İNSANLAR; SORGULAR ARAŞTIRIR SORUŞTURUR OKUR ÖĞRENİR . M. ALABORA YI HAPSE ATTIRDINIZ DİYELİM. PKK YA APO YA TERÖRİSTLERE ELİKANLI VATAN HAİNLERİNE NE Y A P A B İ L İ Y O R S U N U Z ........
Sen askerliğini yaptın mı veya nerede yaptın aslanım. Sen Teşvikiye camiinde hiç şehit cenazesi kalktığını gördün veya duydun mu. Binlerce fidanın hiç yere şehit oldukları seni hiç alakadar etti mi şimdiye kadar. Birilerinin çocukları üzerinden Pkk muhabbeti yapmak kolay. Nasılsa ölen ölüyor,umurunuzda mı sanki. Birilerinin üzerinden vatan millet Sakarya edebiyatı tutmuyor artık. 10 yıl öncesindede bu pkk 20 yıl boyunca vardı,bundan öncekiler diz mi çöktürdüydü pkk ya. O kadar seviyorsan Hakkari,Şemdinli,Yüksekova,Şırnak vs. yerinde duruyor,buyur senin gibileri ön saflarda görelim biraz....
AKP'yi sandıkta deviremeyen CHP, PKK, THKP-C, israilin ipine sarılıp Türkiyeyi karıştırmaya çalışıyor. Bıktık ulan sizden, düşün bu milletin yakasından KENELER...........
SEN DE KENDİ FİKRİN OLMADAN MHP VE CHPNİN SÖYLEMLERİNİ PAPAĞAN GİBİ TEKRAR ETMİŞ OLMAKLA BEYİN ÖZÜRLÜ MÜ OLUYORSUN YANİ?
Soner bey kimin kimin kucagında olduğunu herkez cok ıyı goruyor davosda agalık yapan başbakan o zırfe olmadna 1 hafta once ısraılı nerde agarladı?apo itiyle kim görüşüyor?biz teroristle görüşmeyiz görüşende şerefsizdir deyipde 3 ay sonra evet görüşüyoruz ben tayın ettim arkadaşları diyen başbakan acaba CHP denmı cıkma akp denmi?iş olsun diye konuşupda salak yerine düşürme kendini biraz oku ondan sonra konuş.
HAPSİ DUYUNCA 3,5 ATANLAR. AKP'yi sandıkta deviremeyen CHP, PKK, THKP-C, israilin ipine sarılıp Türkiyeyi karıştırmaya çalışıyor. Bıktık ulan sizden, düşün bu milletin yakasından KENELER...
benim yorumum neden yayınlanmıyor..? ANLAMIYORUM BU ADAM VATAN HAİNİ, BU SİTE NEDEN BU ADAMI KORUYOR, BUNLAR ATATÜRK, CUMHURİYET DİYE BU MEMLEKETİ YILLARCA SÖMÜRDÜLER, İŞLERİNE GELMEYİNCE TERÖR ESTİRDİLER, ZORBALIK YAPTILAR. AMA ARTIK YETER , BU YÜZDE ELLİ, BUNLARA BU ÜLKEDE EKMEK YEDİRMEMELİ MALINI ALMA FİLMİNİ REKLAMINI ,KANALINI İZLEME YAHUDİ VE AMERİKAN UŞAKLARINI PROTESTO ET BAKALIM NE OLUYOR ... DÜŞÜNCELERİM HOŞA GİTMİYOR SANIRIM ,YAYINLANMIYOR, BU MİLLETİN EKMEĞİNİ YEYİP MİLLETİ YOK SAYAN HERKES KINANMALI VE PROTESTO EDİLMELİ, HAİN HAİNLİKLE SUÇLANIR BUNLARDA HAİNDİR...! VESSELAM....
TÜRKİYEDE YERLİ ÜRETİM Mİ KALDI NEYİ PROTESTO EDİYORSUN YEDİĞİN EKMEĞİN UNU SÜTÜN TOZU BİLE YURT DIŞINDAN GELİYOR O DEDİĞİN ESKİDENDİ AKP HEPSİNİ ÖZELLEŞTİRİP YAHUDİLERE SATTI
NEDİR BU MİLLETİN DERDİ KENDİNİ ADAM SAYAN İT LEREL UGRAŞIYORLAR BIRAKIN LAN NE BOK YERSE YESİN ONLAR MERKEL ABLALARININ KICINI YALAMAYA DEVAM ETSİN BİZLER CALIŞANI ÜLKEYE FAYDALI OLANI KONUŞALIM SECİMDE YİNE O CAPULCU ZİHNİYETİ CEVABINI ALACA HİÇ MERAK ETMEYİN
alaboraya acıyorum zavallı ne yaptıgını ahh keşke bir bilsee allah onaakıl fikir versin
sıra alaboraya gelene kadar cok akıl verilecek insan var.
Şaşkın ucuz meşhur olacak. Zavallı...
HERKESİ BASKIYLA SUSTURAN KÖPEK HÜKÜMET.TİYATROCULARIDA HERKESİDE PARA RÜŞVETLE SUSTURMUŞ.İLKİ ÜNLÜ DEĞİLİM BENİDE SUSTURUR BU HÜKÜMET.BENDE ESERLER VERİYORUMDA ÜNLÜ OLSAM ADAMLAR BENİ ÜLKEDEN SÜRERLER.İSTER CHPYİ KORUR ADAM İSTER MHPYİ İSTER İSRAİLİ SİZİ SEVMEK ZORUNDAMI HERKES???BENDE İSRAİLİ KORUYORUM NE VAR.ATATÜRKÇÜ DEĞİLİM ATATÜRKÜDE KORUYORUM.SİZEMİ HESAP VERCEM??:BİR İNSANIN YAPTIKLARI KÖTÜLÜK DEĞİLSE ATEİSTLİK KAFİRLİK SATANİSTLİK KATİLLİK GİBİ SAYGI DUYULMALIDIR....
sen tam bir kuş beyinlisin.
sana adam diyeninn ben taaa........
frat sen bir kuşbeyinsizsin o ayrı bir konu. bu alaborayı kim susturmuş iş yapmasını kim engellemiş.bu alaboranın ne olduu senelerce belli iken banka reklarmlarından milyonlar almasına birileri engel mi olmuş.alabora gibi birde levent denen sarhoş var bu ülkede her lafı hakaret her lafı bölücülük.bu adama kim karışmış (burda kim den kastımız hükümet) kim onu içeri atmaya kalkmış. adamlar alenen suç işliyorlar.savcılar suspus çıkıp burda aptal aptal yorumlar yapacağına kendini eğit biraz diyeceim de beyin kok malesef. neyse sen hakaret etmeye devam et
Diğer Haberler