Üç kızını taciz eden sanığa mahkeme salonunda saldırdı

Cinsel tacizle suçlanan ABD olimpik jimnastik takımının eski doktoru Larry Nassar, duruşmada kurbanlarından birinin babasının saldırısına uğradı.

ABD olimpik jimnastik takımının eski doktoru Larry Nassar’ın cinsel tacizde bulunduğu 265 sporcu arasında 3 kızı bulunan Randall Margraves, duruşma sırasında sanığa saldırdı. Araya giren görevliler babayı durdurmakta zorlanırken; Margraves’in 'mahkemeye itaatsizlik’ten cezalandırılmayacağı kaydedildi.

"BENİ ONUNLA 5 DAKİKA YALNIZ BIRAKIN"

İki kızının duruşmada ifade vermesinin ardından baba Margraves hâkimden ‘Nassar’la sadece 5 dakikalığına aynı odaya kapatılmayı’ talep etti.

Hâkimin bunu yapamayacağını söylemesi üzerine “1 dakikalığına” Nasser’le yalnız kalmak istediğini belirten Margraves, bunun da kabul edilmemesinin üzerine bir anda sanık Larry Nascar'a saldırdı.

Margraves, araya giren görevliler tarafından engellenirken; Nassar da salondan çıkarıldı. Savcı Yardımcısı Angela Povilatis, ailelerden ‘yumruklarını değil kelimelerini’ kullanmalarını istedi.

175 YIL HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI
Nassar'ın Michigan eyaletinin Charlotte kentinde yargılandığı davanın yargıcı Janice Cunningham, ABD olimpik jimnastik takımının eski doktorunun geçmişte cinsel tacizde bulunduğu bilinen kadın sporcuların sayısının 265'e çıktığını açıklamıştı.

54 yaşındaki Nassar daha önce 160'a yakın sporcunun aleyhine ifade verdiği davada suçlu bulunmuştu. Daha önce suçunu itiraf eden Nassar 175 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı. Bu da ABD yasaları gereği en az 40 yıl hapis yatacağı anlamına geliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Zavallı baba... dinimiz ırkımız farklı olabilir ama Allah kimseye yaşatmasın bu durumu kız çocuğu olan anlar gayet iyi anlıyorum seni...
Tecavuz un yasi irki cinsiyeti dini farkli olamaz. Amaki yasa boyle olmali 10 yasindaki cocuga tecavuz eden sahiz 6 ay yatip cikti.. suclu sucunu cekmeli.
allah kimsenin başına vermesin bunun dini ırkı yok kusura bakmayın ama 3 tane tacizden 175 yıl ceza veriyor benim oy veridigim başında adalet olan devletim erkek cocuga tecavuz edene 1 sene vermiyor yetmezmiş gibi nerdeyse bunları aklamaya çalışıyor hep amerikanın oyunu bunlar hep allah sonumuzu iyi eylesin
@jasweqe yazının tamamını oku bence toplam 265 kişi 160 da sanığı suçluyor
BİR AMERİKALI BABA KADAR HAYSİYETLİ NAMUSLU ONURLU OLAMIYORUZ NEDENMİ İŞTE ENSAR İŞTE BABALAR BAŞKA ÖRNEGE GEREK VARMI
kim olusa olsun bu gibi suçluları HALKIN ÖNÜNDE ÇIKIP EN AĞIR CAZAYI ALACAK bunların hiç affı olmayacak
EYYY DİYANET SAYIN DİYANET, DİYANET BAŞKANIYIM DİYE KÖS KÖS GEZEN PROF.BAŞKAN VE TÜM YÖNETİCİLER SİZ İNANDIK DEDİĞİNİZ ALLAH.C.C HESAP VERME ENDİŞENİZ VARSA BU DAVA MİSAL OLSUN CANIM ÜLKEM DE KENDİ BELİNE SAHİP OLAMAYAN AŞAĞILIK YARATIKLARDAN BAŞLAMAK ÜZERE AİLE İÇİ AİLE DIŞI TACİZ TECAVÜZ ALMIŞ BAŞINI GÜN GEÇMİYOR Kİ YENİLERİ KAMUYOYUNA YANSIYOR YANSIMAYANLARI NE YAPACAĞIZ SİZ GERÇEKTEN ALLAH C.C KORKSANIZ HER GÜN AMA HER GÜN HER CUMA VAZINDA HER CUMA HUTBESİNDE DİYANET TV DE RADYODA BUNUN ÇALIŞMALARINI YAPARSINIZ İSTİHDAM ETTİĞİNİZ PERSONELİNİZ BUNU YAŞAMLARIYLA ANLATIR HAKKIM ZEHİR ZIKKIM
Diğer Haberler