Uçakta bir anda ayağı kalkıp pantolonunu sıyırdı!

Olay Air France Havayolları'na ait bir uçakta yaşandı. 12 saatlik bir uçuş öncesinde erkek bir yolcu önce herkesin içinde ayakkabılarını ve çoraplarını çıkardı. Daha sonra ayağa kalkarak pantolonunu sıyırdı ve iç çamaşırıyla kaldı.

Uçakta bir anda ayağı kalkıp pantolonunu sıyırdı!

Çok ilginç olay adamın yanında oturan Lizzie Thompson isimli yolcu kadın tarafından kaydedildi.

Paris'ten Los Angeles'a yapılacak olan uçuşta adamın ilginç soyunma eylemini rahatça oturabilmek için yaptığını belirtti.

Kadının paylaştığı fotoğrafların ardından sosyal medya adeta yıkıldı. Sosyal medya kullanıcıları 'uçaklar sizin oturma odanız değil!' sözleriyle durumu eleştirdi.

don

İLGİNÇ YOLCULUK

Ancak uçaktaki gariplikler burada bitmedi. Adam soyunduktan sonra bir başka yolcu ukulele çalıp söylemeye başladı.

Bunun üzerine kabin ekibini çağıran kadın adamı şikayet etti ancak yarı çıplak adam kadına yerini değiştirmesini önerdi. Bunu kabul etmeyen kadın sosyal medya üzerinden açıklamalarına devam
etti.

fdsa

Dört şişe şarap içtikten sonra adamın uyuyakaldığını söyleyen kadın, uçuşun altıncı saatinde uyanarak üşüdüğünü ve bacaklarını ceketiyle örttüğünü söyledi.

Ancak adamın hala çoraplarını ve pantolonunu giymediğine dikkat çekti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
sende az kasar degilsin adam yer degistir demis halinden memnusun birde sikayetcisin
kadin ultra mini giyer bir şey yok. istediği gibi yer içer gezer bir şey yok. ama erkek yaptı mı suç. Gayet başarılı bir yorum. Bu kadar beğenmeyen ne düşünüyor acaba!
belki donu kıçının arasına girmiş ondan rahatsız olmuştur :))))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler