HABER

Uçakta uyuşturucu alıp yolculara saldırdı

Diyarbakır-İstanbul seferi yapan uçağın tuvaletinde uyuşturucu kullandığı ileri sürülen bir yolcu tuvaletten çıktıktan sonra yolculara saldırdı. Uçak, yaşanan panik ve kargaşa nedeniyle Ankara'ya acil iniş yaptı. Polis tarafından gözaltına alınan ve adının F.D. olduğu öğrenilen şahsın üzerinde yapılan aramada, 200 gram bonzai bulundu. Şahıs, Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Olay nedeniyle uçuşta yaklaşık 2 saatlik bir gecikme yaşandı.

Diyarbakır-İstanbul seferi yapan uçağın tuvaletinde uyuşturucu kullandığı ileri sürülen şahıs, tuvaletten çıktıktan sonra yolculara saldırdı. Uçak, yaşanan panik ve kargaşa nedeniyle Ankara'ya acil iniş yaptı.

Edinilen bilgi ve yolcuların iddialarına göre, saat 19.15'te İstanbul'a gitmek üzere Diyarbakır Havalimanı'ndan kalkan yolcu uçağının tuvaletine giren bir şahıs, içeride uyuşturucu kullandıktan sonra, çıkıp yolculara saldırdı. Bazı yolcuların şahsı etkisiz hale getirmeye çalışması üzerine uçakta kargaşa çıktı. Bazı yolcular da panik yaşadı. Bunun üzerine uçak Ankara'ya acil iniş yaptı.

Polis tarafından gözaltına alınan ve adının F.D. olduğu öğrenilen şahsın üzerinde yapılan aramada, 200 gram bonzai bulundu. Şahıs, Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Uçak ise, yaklaşık 2 saatlik gecikmenin ardından İstanbul'a gitmek üzere yeniden havalandı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
200 Gram bonzaiyi nasıl uçağa girdiriyor. böyle bir güvenlik zafiyeti olmaması lazım...
Seni yetistiren annenin agzina tukurulur ancak..Annebaba sahip cikmiyor uyusturucuyla gezip sonrada cevredeki insanlara saldiriuorlar. Her zaman soylerim once iyi bir aile sonra egitim.
Yarın çıkarırlar.
Geri Dön