HABER

Uçan çatı ev ve 3 otomobile zarar verdi

Bursa'nın İnegöl ilçesinde gece etkili olan lodos bir evin çatısını uçurdu. Uçan çatı başka bir ev ile 3 otomobile zarar verdi.

Uçan çatı ev ve 3 otomobile zarar verdi

BURSA (İHA) - Bursa'da iki gündür etkisini sürdüren lodos bazı bölgelerde elektriklerin kesilmesine neden olurken, bir evin teras katındaki çatıyı da uçurdu. Hamidiye Mahallesi Yarış Sokak'ta bulunan Nazmiye Ünsal'a ait 5 katlı evin teras katında bulunan saç çatı, aşırı rüzgarda demirleri ile birlikte sökülünce uçmaya başladı. Yaklaşık 100 metre havada uçarak Barış Sokak üzerindeki Saffet Yıldırım'ın ikamet ettiği evin birinci kat oturma odasının camını kıran çatı, sokakta park halindeki otomobillerin üzerine düştü.

Büyük bir gürültüyle düşen çatı, sokak sakinlerine korku dolu anlar yaşattı. Saç çatının üzerine düştüğü Varol Peker'e ait 16 PD 550, Ramazan Atalan'a ait 16 Y 7022 ve Saniye Atalan'a ait 16 F 2772 plakalı otomobiller zarar gördü. Sokak sakinleri sokağa dökülürken, olay yerine gelen itfaiye ekipleri saç çatıyı kesici aletlerle keserek yoldan kaldırdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön