Üçüz bebekler yalnızca 1 gün hayatta kalabildi... Yürek yakan fotoğraf!

Zonguldak'ta prematüre doğan ve yalnızca 1 gün hayatta kalabilen üçüz bebekler, Türk bayrağına sarılı tabutlarıyla son yolculuklarına uğurlandı.

Üçüz bebekler yalnızca 1 gün hayatta kalabildi... Yürek yakan fotoğraf!

İnağzı Mahallesi'nde yaşayan ve üçüz bekleyen 6 aylık hamile Bestenur Deniz, 31 Aralık'ta evde rahatsızlanması üzerine Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'ne kaldırıldı. Hemen ameliyata alınan Bestenur Deniz'in üçüz bebekleri alındı. Ancak üçüzler hayata 1 gün tutunabildi. Yaklaşık 4 yıl önce evlenen ve 1 kız çocuğu bulunan Bestenur Deniz ve Ediz Deniz çifti, yeni yıla bebeklerinin ölüm acısıyla girdi.

Üçüzler için dün İnağzı Mahalle Camisi'nde cenaze namazı kılındı. Bebeklerin tabutları Türk bayraklarına sarılarak camiye getirildi. Gözyaşlarını tutumayan baba Ediz Deniz taziyeleri kabul etti. Bebeklerin cenazeleri, kılınan namazın ardından aile mezarlığında toprağa verildi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Allah rahmet eylesinde Türk Bayrağını her yerde neden kullanıyorsunuz.
@dejavu_1903 acıları cok buyuk allah sabır versin ama üzülerek söyluyorum turk bayragı ve dini oyuncak haline getirdik
Türk bayrağının cenaze üzerine hangi durumlara da örtüleceği kanunlarla belirlenmiştir. Ölenler için allah rahmet eylesin ama iyice uçtuk kanun tanımaz hale geldik
Yaradanım aileye büyük sabırlar versin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler