Ülke yasta! Korkunç görüntüler: Tek tek atladılar

Hindistan’da bulunan bir eğitim merkezinde yangın çıktı. En az 12 kişinin hayatını kaybettiği belirtilen yangında, öğrencilerin camdan atladığı görüntüler amatör kameralara yansıdı.

Yangın, Hindistan’ın Surat şehrinde bulunan Takshila Kompleksi’nde çıktı. Yerel medya, yangının, binanın 3’üncü ve 4’üncü katlarında çıktığını; en az 12 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.

yangin

BAŞBAKAN MODİ’DEN YANGINA DAİR TWEET

Hindistan Başbakanı Narendra Modi, resmi Twitter hesabından yangına dair yaptığı açıklamada, “Surat'ta meydana gelen yangın son derece trajik. Düşüncelerim acılı ailelerin yanında. Yaralananlar çabucak iyileşmesini diliyorum. Gujarat Hükümetinden ve yerel makamlardan, etkilenenlere mümkün olan her türlü yardımı sağlamalarını istiyorum” dedi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
VAY HİNDİSTAN VAY.BAKIN BUNLARDA G 20 ÜLKESİ,AMA DONANIMLI SAĞLIKLI İNSAN TOPLULUĞU YOK.ÖNEMLİ OLAN TÜKETİME ODAKLI BOŞBELEŞ İNSANLAR DEĞİL.ÖNEMLİ OLAN UYGAR ,ÇAĞDAŞ VE MUTLU İNSAN TOPLULUĞU.GERÇİ BİZİM BAŞIMIZDAKİ KRALDA 3 ÇOCUK İSTİYOR.NE İŞ VAR NEDE HUZUR.TEKERİ TERS DÖNMYEN KALMADI.KRAL ÇIPLAK
@berkuygurc iş var kardeşim. bu devirde garson bile 2.500 alıyor. yettiği kadar yaşıcaksın. 18 yaşındaki biri bile 2.500 tl beğenmiyor. Su sat limon sat ekmeğini taştan çıkar. Utanıyormusun. Para kazanmak isteyen her türlü kazanıyor. Ben burda birilerini savunmuyorum. Doğrusu bu
@jonkilife 2,000 TL ASGARİ ÜCRETTEN HİÇBİR CACIK OLMAZ.HELE HELE EVİN KİRAYSA
@berkuygurc kardeşim asgari ücret veren yerlerde çalışma. sana diyorumki bugun bir motor paketçi bile 3.500 tl alıyor. Hadi garson min.2.500 alıyor. eşinde çalışacak. eşinde para getircek eve. hadi eşin çalışmıyormu o zaman evlenirken 50 kere düşüneceksin. atalarımızın sözü ayağını yorgana göre uzat. beyin bedava. geçinmek çok kolay. sadece fazlasını istiyoruz. insan milleti nankör.
@jonkilife o eskişdendi su sat limon sat adam aç kalsa yapmıyor asalak gecinmek istiyor
Yokmuydu itfayenin hava yastığı, adamlar nükleer güç birde.
Ülkemize şükürler olsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler