HABER

Ümit Karan hakeme küfür mü etti?

Sivasspor'un 2-0 üstünlüğü ile biten maçta 45. dakikada hakem Yunus Yıldırım tarafından kırmızı kartla oyun dışına gönderilen Ümit Karan maç sonunda Lig TV mikrofonlarına konuştu. Pozisyonda Ümit Karan'ın yan hakem ile girdiği bir tartışma ve yere düştükten sonra gösterdiği tepki önplandaydı. Peki Ümit Karan küfür etti mi? İşte golcü ismin sözleri;

"13 senedir 1.ligde top oynuyorum. Hiçbir hakeme küfretmedim. Neden kırmızı kart gördüm hiç bilmiyorum. Orada buza, zemine karşı bir tepki vardı. Canım yanmıştı kalktığımda, hakeme itirazım bu oldu. Yan hakeme sordum "Küfür ettim mi?" O dedi "Yok, su geldi" diye cevap verdi. Benim o pozisyonla hakemle bir alakam yok. Orta hakem yan hakeme uymak zorunda, ne konuştuklarını bilmiyorum ve açıklama bekliyorum.

10 kişi kalmamız bizi biraz daha zor duruma sokacağı belliydi. Bu şartlarda 1. ve 2. oynuyor. İptal edeceksin maçı. Ne zaman düzelirse o zaman oynatacaksın. Bu sahada neler olacağını bilmiyorsunuz. Biz maçtan önce de söyledik, yazık günah bu sahada. İnsanlar bundan ekmek kazanıyor, bu tarz sahalarda çok büyük sakatlık riskleri var."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler