HABER

Üniversiteli genç feci şekilde can verdi

Üniversiteli genç feci şekilde can verdi

Kocaeli Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü öğrencisi İhsan Doğan Ardal, okula yetişmek için hareket halindeki trene binmek istedi. Dengesini kaybeden Ardal, trenle peron arasına sıkışarak feci şekilde can verdi.

Kaza, Kadıköy Söğütlüçeşme Tren İstasyonu'nda meydana geldi. Kocaeli Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencisi İhsan Doğan Ardal (21), istasyona geldiğinde 1160 sefer sayılı Adapazarı Expresi'nin hareket ettiğini gördü. Görgü şahitlerinin ifadesine göre hareket halindeki trene kapıları kapanmadan binmek isteyen Ardal, dengesini kaybederek trenle peron arasına sıkıştı. Olay sırasında feci şekilde can veren İhsan Doğan Ardal'ın cesedi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Korkunç kazayı görevli polis memurlarından öğrenerek hastaneye koşan İhsan Doğan Ardal'ın amcası İbrahim Ardal, kendisi de makine mühendisi olduğu için yeğeninin bu bölümü seçmesinde etkili olduğunu ifade ederek, "Yeğenim başarılı bir öğrenciydi. Son senesini okuduktan sonra onu da yanımıza alacaktık ya da bir yere yerleştirecektik. 3 sene önce babası öldükten sonra ailenin geçiminde faydası olması için bir an önce işe başlamak istiyordu" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler