HABER

Üniversiteli kıza sokakta infaz

Gaziantep’te okuyan üniversite öğrencisi Pınar Türkmen (21), sokak ortasında öldürüldü. Türkmen’in eski erkek arkadaşı 24 yaşındaki E.G. gözaltına alındı

Üniversiteli kıza sokakta infaz

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu 4’üncü sınıf öğrencisi Pınar Türkmen, önceki akşam sokakta yürürken vücuduna 3 el ateş edildi. Olay yerine gelen ekipler, Türkmen’in vurulduktan yaklaşık 10 dakika sonra yaşamını yitirdiğini belirledi. Türkmen ile aynı sınıfta öğrenimini sürdüren ve genç kızla 3 yıl arkadaşlık yaptığı belirtilen E.G. gözaltına alındı.

Türkmen ile arkadaşlıklarının birkaç ay önce sona erdiğini belirten E.G., olayla ilgisinin olmadığını öne sürdü. Türkmen’in sırtına 2, kafasına ise 1 kez ateş edildiği belirlenirken, cinayetin işlendiği yerin yakınındaki bir bakkalın da ifadesinde, silah sesi duyup dışarı çıktığında köşeden hızla uzaklaşan bir kişiyi fark ettiğini söylediği öğrenildi. Sınıf arkadaşları ise Pınar’ın 3 gün önce E.G. ile okulda tartıştığını söyledi. Türkmen’in cenazesi Kilis’te toprağa verildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön