MAGAZİN

Ünlü isimleri ağlatan kamu spotu

İstatistik okuyacaklarını sanan 3 ünlü isme trafik kazasında yaşamını yitiren 18 yaşındaki Gökhan Demir'in otopsi raporu ve fotoğrafı verildi. Sanatçıların o an yaşadıkları duygular, #cankaybediyoruz başlığıyla kamu spotu videosu oldu.

Ünlü isimleri ağlatan kamu spotu

EHLİYETSİZ SÜRÜCÜ İKİZLERİ AYIRDI

Nihal ve Ramazan Demir çiftinin 14 yıllık evlat hasreti 27 Temmuz 1994'te tek yumurtaikizleri Gökhan ve Oğuzhan'ın dünyaya gelmesiyle son buldu. İkizler 2012 yılında liseyi bitirdiler. İkisinin de hayali birer yıl daha sınava hazırlanıp iyi bir üniversiteye girebilmekti. Ancak 19 Ekim 2012'de, Hasköy'deki Rahmi Koç Müzesi önünde meydana gelen korkunç kaza ikizleri birbirinden ayırdı.

Gökhan Demir hatalı sollama yapan ehliyetsiz bir sürücünün çarpması sonucu ağır yaralandı. Sürücü kaçtı. Gökhan yoğun bakımda 9 gün sonra hayatını kaybetti. Gökhan'ın ölümü kayıtlara sadece bir istatistik olarak geçse de, ailesi için o kadar kolay olmadı.

İSTATİSTİK OKUYACAKLARINI SANIYORLARDI

Senaryosunu ve yönetmenliğini Ali Vatansever'in yaptığı kamu spotlarında, Emre Altuğ'un yanı sıra Ecem Özkaya Üstündağ ve Olgun Toker rol aldı. Senaryo gereği oyunculara istatistik okuyacakları söylendi. Kamera kayıtta olduğu sırada oyunculara Gökhan Demir'in otopsi raporu ve bir fotoğrafı verildi. Sanatçıların o anda yaşadıklarıyla kamu spotu oluşturuldu.

Gökhan Demir

Yasemin usta kuzenleri Gökhan Demir (solda) ve Oğuzhan'la birlikte

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Ecem özkaya heh böyle gözlerini 35 saniye kapatma. iyice sulansın. afferin işi biliyorsun.
lütfen araçlarımızı daha dikkatli kullanalım,haberlerde seyredip umursamadığımız ölümlü trafik kazalarının bir sonraki kurbanı siz olabilirsiniz,yakınlarınızı üzmek istemiyorsanız Lütfen Dikkatli Araç kullanalım...
acıyı taki ocaklarımıza ateşler düşünce anlarız malesef
Geri Dön