MAGAZİN

Ünlü oyuncu evlendi

Ünlü oyuncu, Azeri manken sevgilisi ile nikah masasına oturdu. Karel, "Aşık olduğum kadınla evlendim. Hayatımın en mutlu günü" diyerek duygularını dile getirdi

Ünlü oyuncu evlendi

Tolga Karel, Bulgaristan'da düzenlenen Best Model of the World yarışmasında ikinci olan ve bir süredir birlikte olduğu Azerbaycanlı manken Günay Musayeva ile yıldırım nikahı ile evlendi.

İzmit'te TRT adına çekilen Osmanlı İmparatorluğu'nun Lale Devri'nin anlatıldığı dizine rol alan Karel, bu evliliğin ilk işaretlerini geçtiğimiz hafta film platosunu gezmeye gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na, "Evlendiğimde nikahımı kıyar mısınız?" diyerek vermişti.

Film platosunun yanındaki Seka Park'taki otelde gerçekleştirilen nikah öncesi, nikah görüntüleri sadece bir TV kuruluşuna verildiği için dışarda açıklama yapan Karel, "Aşık olduğum kadınla evlendim. Hayatımın en mutlu günü" diyerek mutluluğunu dile getirdi.
TANIŞTIĞIMIZ İLK GÜN TEKLİF ETTİ
Bulgaristan'da düzenlenen Best Model of the World yarışmasında tanışan Musayeva ise tanıştıkları ilk günün akşamı evlenme teklifi aldığını söyledi.

Kısa bir flört döneminin ardından Karel'e aşık olduğunu söyleyen Musayeva çok mutlu olduğunu belirtti.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun kıydığı nikahta yönetmen Ezel Akay da şahitlik yaptı. Çift, nikahın ardından İstanbul'a gitti.

[

MAGAZİN SERVİSİ 'BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN](http://www.facebook.com/?ref=logo#%21/pages/Magazin-Birbak/162650420431413)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler