MAGAZİN

Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu geri döndü

O Hayat Benim dizisinin sevilen oyuncusu Yeşim Ceren Bozoğlu, diziden ayrılmaya karar vermişti ancak Yeşim Ceren Bozoğlu; Aile arasında böyle şeyler olur, konuştuk anlaştık ben diziden ayrılmıyorum' diyerek O Hayat Benim'den ayrılmayacağını duyurdu.

Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu geri döndü

Fox TV'de yayınlanan 'O Hayat Benim'de 'Nuran' karakterini canlandıran oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, diziden ayrıldığını duyurmuştu. ancak Tecrübeli oyuncu; 'Aile arasında böyle şeyler olur, konuştuk anlaştık ben diziden ayrılmıyorum' dedi.

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' isimli programda bugün, dizideki ayrılık konuşuldu. Dizinin yapımcısıyla konuşan sunucu Oya Aydoğan programda şunları söyledi:

'Dün telefona sarılıp dizinin yapımcısını aradım, iddialar doğru mu diye. Bak sana kimi veriyorum diyerek telefona Yeşim Ceren'i verdi. Yeşim Ceren Bozoğlu; Aile arasında böyle şeyler olur, konuştuk anlaştık ben diziden ayrılmıyorum' dedi.

Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve başrollerini Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Sinan Albayrak gibi isimlerin paylaştığı dizi O Hayat Benim'in Nuran'ı Yeşim Ceren Bozoğlu O Hayat Benim dizisinden ayrıldığını açıklamı, gelen bir soru üzerine ağır konuşmuştu.

''NURAN GİDER KAVGA BİTER''

Dizide Nuran karakterine hayat veren Yeşim Ceren Bozoğlu'nun attığı tweet diziden ayrılacağını kesinleşmişti. O Hayat benim'de Nuran rolüyle izleyicinin beğenisini kazanan Yeşim Ceren Bozoğlu "O Hayat Benim de Nuran gider, kavga biter. Kanımı, canımı verdim, siz de gördünüz, izlediniz, ne çok sevdiniz, ne güzel söylediniz. Allah razı olsun." notuyla ayrılığını duyurmuştu.

YEŞİM CEREN BOZOĞLU KİMDİR?

Yeşim Ceren Bozoğlu, 27 Temmuz 1974 Ankara doğumludur. 9 Eylül Üniversite Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Yeşim Ceren Bozoğlu, eğitim gördüğü dönemlerde çeşitli tiyatro oyunlarında yer almıştır. Profesyonel anlamda ilk tiyatro deneyimi, Varlam Lali Nikoladze'nin yönetimindeki Kadınlar adlı tek kişilik oyunla Karşıyaka Açık Hava Sahnesi'nde gerçekleşmiştir. Bu oyunda gösterdiği başarılı performans sayesinde kısa sürede adını duyurmuştur.

Ailesinin de desteğiyle İstanbul'a gelen Yeşim Ceren Bozoğlu, öncelikle Kurtlar Sofrası olmak üzere, Sıcak Saatler, Gülbeyaz, Bir aşk Hikayesi, Doktorlar, Meleğin Düşüşü gibi çeşitli yapımlarda yer almıştır. Şimdilerde yer aldığı O Hayat Benim dizisi için 20 kilo alan Yeşim Ceren Bozoğlu, dizide canlandırdığı Nuran karakterinin hakkını fazlasıyla vermektedir. Yeşim Ceren Bozoğlu, 2007 senesinde Sinan Çalışkan ile evlenmiş ve 2010 senesinde yollarını ayırmıştır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön