HABER

Ünlü sanatçı Harika Avcı dolandırıldığını iddia etti

İSTANBUL (İHA) - Ünlü sanatçı Harika Avcı, tehditler aldığını ve milyonlarca dolar dolandırıldığını iddia ederek, karakola başvurdu. Gözyaşlarını tutamayan ünlü sanatçı Avcı, "Tehditler aldım. Kurşunlar atıldı. Milyonlarca dolar dolandırıldım. Ama hiç bir korkum yok" dedi.

Uzun bir süredir sanat dünyasında gözlerden uzak olan ünlü sanatçı Harika Avcı, şok iddialarla ortaya çıktı. En yakınındaki insanlar tarafından yalnız bırakıldığını ve milyonlarca dolar dolandırıldığını iddia eden ünlü sanatçı yaşadığı kötü günleri İHA muhabirine anlattı. Bodrum'daki evinde olduğu sırada İstanbul'daki villasının soyulduğu haberini alan Harika Avcı, İstanbul'a geldiğinde büyük bir şok yaşadığını söyledi. Darmadağın edilen villasında mücevherlerinin ve önemli evraklarının çalındığını belirten Harika Avcı, evin içerisindeki kurşun deliklerine ise bir anlam veremediğini söyledi. Kötü günler geçirdiğini ifade eden Avcı, "Ben Bodrum'dayken evim soyuldu. Haberini alıp eve geldiğimde kötü bir kaza geçirdim. Kurşunlanan camlar ayağıma düştü. Parmaklarım kesildi. Günlerce hastanede kaldım. Çok kötü günler geçirdim. Öyle ki evime kapıdan girilmişti. Bu evin anahtarı sayılı kişilerde var" dedi.

Bir çok olayda olduğu gibi soygunun da aynı kişi tarafından yaptırıldığını iddia eden Harika Avcı, kuzeninin de tehdit edildiğini iddia etti. Sanatçı, Ender isimli kuzeninin tehdit edildiğini yine bir başka kuzeninin ise, evinde tehdit edildikten sonra vurulduğunu iddia ederek, "Tehditler aldım. Kurşunlar atıldı. Milyonlarca dolar dolandırıldım. Ama hiç bir korkum yok. Önemli olan para değil. Para elbette kazanılır. Ama ortada bir can var. Eğer vurulan o kuzenim ölürse ben çok daha kötü olurum" diye konuştu.

Avcı, zaman zaman gözyaşlarını tutamayarak ağladı. Çiftliğinin tadilatı sırasında, kaset yapımlarında binlerce dolar zarara sokulduğunu iddia eden Harika Avcı, son olarak "Oyna" isimli bir albüm çıkardığını ve bunu da kendi çabaları ile yaptığını söyledi. Yaşadıkları tüm sorunlarla ilgili olarak elinde belgeler bulunduğunu ifade eden Harika Avcı, çiftliğinin de şu an icralık olduğunu bildirdi. Yaşadıkları tüm sorunlara rağmen yıkılmayacağını söyleyen Harika Avcı, "Elimde belgelerim var. Bunların hepsi artık mahkemeye taşınacak. Türk adaletine güveniyorum. Bu işin sonuna kadar üzerine gideceğim" şeklinde konuştu.

Ünlü sanatçı, ayağı kesildikten sonra ameliyat olurken çekilen fotoğrafları göstererek yaşadıklarını anlattı. Ayrıca soygun fotoğraflarını da gösteren Harika Avcı, değerli ziynet eşyalarının yanı sıra değerli evraklarının da çalındığını bildirdi. Harika Avcı, gecenin ilerleyen saatlerinde kuzeni ile birlikte Fatih Sultan Mehmet Polis Merkezi'ne giderek ifade verdi. Karakoldan çıkışta kuzeninin yardımı ile ayakta duran Harika Avcı, elindeki belgeleri karakola teslim ettiğini söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön