Ünlü tatil merkezinde plajlar tıklım tıklım doldu

Koronavirüs önlemleri nedeniyle dışarı çıkması yasak olan 0-14 yaş grubundaki çocuklar, kısıtlamanın 4 saatliğine kalkması üzerine Çeşme'nin ünlü plajına akın etti. Çocuk parklarında da eğlenen çocuklar keyifli bir gün geçirdi. Ancak Ilıca Plajı'ndaki yoğunluk koronavirüs korkusunun yaşandığı şu günlerde görenleri endişelendirdi.

Havanın güzel olmasını fırsat bilen Çeşme ilçesindeki birçok aile, kısıtlamanın kalktığı 11.00’den sonra çocukları ile birlikte sokaklarda yürüyüş yaparak parklara gitti. Parklardaki yoğunluk göze çarparken, minikler gönüllerince eğlendi.

Bazı ailelerde, Çeşme’nin ünlü Ilıca Plajı’nda denize girip güneşlenmeyi tercih etti. İki aya yakın süredir evlerinde kapalı olan çocuklar denizin keyfini çıkarırken, bazıları ise keyifle iskeleden denize atladı. Güzel havayı fırsat bilen ailelerde çocukları ile birlikte denizin tadını çıkardı. Çocuklarda arkadaşları ve kardeşleriyle kumda ve denizde oynayarak 4 saatlik de olsa keyif yaşadı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Başlarım koronasına da covidine de ne bu ya bırakın kardeşim milleti yeter da.. Allahtan gelir allaha gideriz o kadar net.
Tez zamanda gitmeni temenni ederim
sen git seni tutan yok! ama bize zarar verme
boyle devam ederse insanlar daha sıkı önlemleri de almak devletin asli görevidir diger insankları yanı önleme uyanları korumak adına bizlerin gunahı nedir maske takmak tamamı ile zorunlu kalıcı hale getirilmeli taki bitinceye kadar
beyler insanlar artık insanlıkdan çıkmış bırakın geberen gebersin pislikler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler