Ünlülerden sandığa çağrı: Sandık başına...

Aralarında Tilbe Saran, Gülriz Sururi, Ayşen Gruda, Berna Laçin, Mert Fırat ve Fırat Tanış'ın da yer aldığı birçok oyuncu, 24 Haziran seçimleri için kamera karşısına geçerek seçmenlere oy kullanma ve müşahit olma çağrısı yaptı

Ünlülerden sandığa çağrı: Sandık başına...

Ünlü isimler 24 Haziran seçimleri için kamera karşısına geçti.

Aralarında Tilbe Saran, Gülriz Sururi, Ayşen Gruda, Neslihan Arslan, Berna Laçin, Mert Fırat ve Fırat Tanış'ın da yer aldığı birçok oyuncu, ''Gündüz sandık başına, akşam sandık peşine'' sloganıyla, seçmenlere oy kullanma ve müşahit olma çağrısı yaptı.

Hazırlanan video, #sandıkpeşine etiketiyle sosyal medyada paylaşıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Sizin her tarafınız sanatçı olsa ne olur. Herifler rol yapıp sanatçıyız diyorlar ya. Artistsiniz siz sanatçı asla olmazsınız. Sanatçının vatanına milletine verdiği ölümsüz bişey olur . Rol yap köşeyi dön sonra ben sanatçıyım de hey Allah'ım ya.
Haklısınız. Ben oy vermeye gitmeyecektim ama sizin bu çağrınıza kulak verip gidecem. Tayyip Erdoğana verecem oyumu. 1 oy kazandı sayenizde.
Siz demeseniz biz vermicektik! :)))) merak etmeyin hem oy, hem de ders vereceğiz inşallah! Durmak yok yola DEVAM
Ünlü olmalarini kullanarak insanlara kendi fikirlerini empoze etmeye çalışıyorlar. Hadsizlik bu yaptığınız. Bir de demokrasiden bahsediyorsunuz. Beyin yıkıyorsunuz.
@ebru_er_1997 Akp ye destek veren ünlüler konuşurken sesiniz çıkmıyor ama. Herkes düşüncesini söylemekte özgürdür.
güvenilik nasıl sizde anlayamadım?:)
Herdefasında kandırdılar bu sefer farklı diye,artık yemezler siyasilerin oyunlarına bu sefer ve bundan sonra alet olmuycam,Düzenlerini kurmuşlar bizi sözde demokrasi varmış gibi düzenlerine alet ediyolar,adamlar sistemi ele geçirmiş ne adalet var nede demokrasi ,sen istediğin kadar oy kullan?
devam devam devam biz zaten sandık başındayız bekleriz
Türk halkı için olmadığı kesin Hangi tarafa çalıştıkları belli.
Diğer Haberler