Ünlülerin zorda kaldığı anlar

Hep güler yüzle karşımızda olan ünlülerin yıkıldığı anları...

Hayatın cilveleri herkes için, kader ağlarını örerken ünlü ünsüz tanımıyor. Hayranlarının karşısına her zaman bakımlı ve neşeli çıkmak isteyen ünlüler çaresiz kaldığında yıkılabiliyor. İşte şöhretlerin yıkıldığı anları...

KARDEŞİNE ÇOK AĞLADI

Seda Sayan: Kardeşi Sedat'ın adam yaralamak suçundan yargı önüne çıkarıldığı gün, ünlü sanatçının üzüntüsü gözlerinden açıkça okunuyordu. Sayan, bir türlü söz geçiremedi kardeşine, uyuşturucudan cezaevine girdiği günlerde de "Bu benim önleyemediğim bir şey, keşke kaderi değiştirebilsem" demişti.

ANİ GELEN BEYİN KANAMASI

Ebru Gündeş: Albüm tanıtımı sırasında beyin kanaması geçiren Gündeş'in hastaneye kaldırılmış ve uzun süre yoğun bakımda kalmıştı. Gündeş o dönemlerde bitkin, yorgun ve çaresizdi.

ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Mehmet Ali Erbil: 'Kaçış Sendromu' adlı hastalık nedeniyle birkaç kez ölümden dönen Erbil'in hastanedek görüntüleri, sağlık sorunları karşısında yaşanan çaresizliğin en belirgin örneği oldu.

PODYUMDA BEBEK DÜŞÜRDÜ

Gizem Özdilli: 3 yıl önce podyumda yürürken bebeğini düşürdüğünü söyleyen ve bu nedenle sevgilisi Varol Kaynar'ı suçlayan manken Gizem Özdilli'nin basın açıklaması yaparken yüzündeki kederi uzun süre zihinlerden silinmedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler