Uranüs-Boğa burcunda! Ekonomik yapısal reformlar

Mynet Astroloji Danışmanı İremsu, 15 Mayıs 2018 - 7 Temmuz 2025 tarihleri arasında ilerleyecek Uranüs-Boğa burcu geçişini yorumladı. İşte bu ilerlemenin 12 burca etkisi...

Uranüs-Boğa burcunda! Ekonomik yapısal reformlar

KOÇ

burçlar

Sevgili Koçlar 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında Uranüs-Boğa burcunda ilerleyecek ve ardından burcunuza geri dönecek. Bu seyir boyunca yeni kazanç yolları ve yöntemleri ilginizi çekebilir. Sosyal projeler, gruplarla ilişki, iletişim araçları ve yöntemlerini kullanarak büyük kitlelere ulaşmak, bir ürünü pazarlamak gibi. Dünyadaki finansal değişimleri görmek, izlemek gerekiyor. Bunlar size fikir verebilir. Sizinle çalışmayı düşünen kişiler hayatınıza girebilir. Birlikte bir işi büyütüp kazancınızı çoğaltabilirsiniz. Uzun yıllardır aynı görevde belli bir ücret karşılığı çalışmışsanız, şimdi daha fazla kazanacağınız bir alana geçebilirsiniz. Başkalarıyla fikir alışverişinde bulunarak piyasa neye yönleniyor, neler trend oluyor, hangi para birimi daha fazla gelir sağlıyor bunları araştırabilirsiniz. Bugüne dek belli bir müşteri kesimine hizmet ettiyseniz, şimdi müşteri kitleniz değişebilir. Çaba gerekiyor. Bu para kazanmanızda etkili olacak. Belki de imkansız, olmaz dediğiniz bir yerden, bir işten, bir şekilde para gelebilir. Ancak şansımıza da güvenmeyelim. Geldiği gibi gitmemesi için akıllı olalım. Bu süreç sizin paraya bakış açınızı yenileyecek. Süreç oldukça uzun. İleri-geri hareketleriyle 2025 yılına kadar, maddi konularda yeni düşünce biçimleri ve yeni bir kimlikle donatacak. Yaratıcı düşünceniz, artistik beceriniz, elektrik, bilgisayar, yayın organları, sosyal hizmetler, mühendislik gibi alanlardaki yeni gelişmelerin araştırılması, takibi ve uygulanması sizin için kazandırıcı olabilir. Ayrıca Pluto ve Satürn transit geçişleri de hesaba katarsak, zaten bu yıl kariyer hayatınızda etkili bir dönüşümün, sorumluluğun işaretçisidir. Tabii ki bu durum kazançla ilgili yeni gelişmeleri de vurgulayacaktır.

BOĞA

burçlar

Sevgili Boğalar 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında önce kısa süreli, daha sonra uzun yıllar boyunca seyahatini burcunuzda sürdürecek Uranüs, sizi maddi-manevi anlamda büyütücü, geliştirici, yenileştirici değişimlerin belirleyicisi olacaktır. Sadece bununla kalmayıp, ailevi hayat, yerleşim yeriniz, ilişkiniz, iş hayatınızla ilgili konularda da kendinizdeki değişimleri hissedeceksiniz. Sözgelimi sıradanlaşan, size zevk vermeyen, hep aynı olandan ziyade şimdi kararlılıkla istediğinize ulaşmayı başarabilirsiniz. Diyelim ki siz hep aynı şekilde giyinen, fazla değişimden hoşlanmayan birisi iseniz şimdi saçınızın rengini, kıyafetlerinizi ve hayata bakış açınızı, gelişen şartlara göre değiştireceksiniz. Başarıya odaklı olduğunuz gibi, değişimlere de sıcak bakmayı bilmek zamanıdır. Hayır bu böyle kalsın, şu şöyle olmalıdır demek yerine, yeniliklerin size kattığı ruhu keşfedeceksiniz. Hangi yatırımın daha faydalı olacağını, hangi ilişkinin size yarayacağını, hangi mesleğin doyurucu olduğunu tespit ederek, o yol üzerinde yürüyebileceksiniz. Belki bu değişiklik zamanla oturacak. Önünüzde 2025 yılına kadar kocaman bir süre var. Şimdi okurken, yok canım dediğiniz, aklınıza bile getirmediğiniz yeniliklere hazırlanın. Bir yere taşınabilir, başka bir iş kolunda çalışabilir, evlenebilir, boşanabilirsiniz. Bunlar kişiden kişiye değişse de, önemli olan hayatın sizde uyandırdığı farkındalıktır. Bir trend yaratabilirsiniz. Bu size özgü bir değişimdir. Başkaları bunu örnek alabilir. Size özel olan başkalarına farklı gelse de, bu uzun süreçte kimseyi öyle kafanıza takmazsınız. Üretirsiniz, geliştirirsiniz, ilgi uyandırırsınız. Bir tavsiyem olacak. Gerekiyorsa fikir almayı, danışmayı, saçma sapan risklere girmemeyi biliniz. Soran dağ aşmış derler.

İKİZLER

burçlar

Sevgili İkizler 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında ileri-geri hareketleriyle etkili olacak Uranüs-Boğa geçişi, farkındalık sürecidir. Hiç kimsenin bilmediği, derinliklerinizde yatan, yüzleşmekten belki de hoşlanmadığınız geçmişe ve bugüne ait olan her şeyi yüzeye çıkarır. Bunu olumsuz görmeyin. Bunlar zaten sizi yoran, psikolojik ve fiziksel anlamda zorlayan, çoğu zaman inişler çıkışlar yaratarak zamanınızı alan mevzulardır, alışkanlıklardır, yüklerdir. Sanki eski bir sandıktan çıkan giysiler gibi düşünelim. İşinize yarayanla yaramayanı tespit edeceğiniz bir süreç gibi düşünün. Bu değişime gönüllü olunuz. Belki gizli bir ilişki, geçmişte yaşanmış büyük bir problem, içinize attığınız bir acı, uzun zamandır çekilen bir sıkıntı, maddi-manevi yaşanan hayal kırıklıklarının üzerinden bir bir atlayıp, kendimize boş bir alan yaratacağız. Kendimizi yeniden tanımlayacağız. Biz bunu yaptıkça, rahatladığımızı, bunların bize nasıl da zaman kaybettirdiğini göreceğiz. Bu bile ne güzel bir duygu olacak. Siz yüklerinizden kurtuldukça, rüyalarınız anlamlı, bedeniniz huzurlu ve dengesiz olan ne varsa dengeye kavuşacak. Hayatın zorlu yollarında koşturan ve sürekli bir şeyleri bir araya getireceğim diye yorulan bir kişiyseniz, şimdi kazandığınızın tadını çıkarmayı, olmayanın derdine düşmemeyi öğreneceksiniz. Tam tersine fazla durgun, öyle köşeye sinmiş, elini eteğini hayattan çekmiş bir kişiyseniz şimdi hayata yeniden sarılıp, tüm eskileri cilalayıp yeniden var olmanın keyfine varacaksınız. Bu bir eserin, ürünün, çalışmanın ortaya çıkmasına vesile olur. Benim size tavsiyem yorumunuzda yer alan bu değişim ve yenilikleri tekrar okumanız ve bunlara hazırlıklı olmanızdır. Yok hala bilinçaltınızda bir şeyleri bastırmaya, biriktirmeye ve kendinizi üzmeye devam ederseniz, emin olunuz ki, kendinize zarar verirsiniz. Uranüs-Boğa burcu seyri, tutunduğunuz katı düşünceleri ve bağımlılık yaratan her şeyi geçersiz kılacaktır. Kaygılar, endişeler, güvensizlikler yerine, zihnin yüksek bir farkındalığa ulaşması zamanıdır. Hani derler ya, bir şimşek çaktı ve birden kendime geldim diye. Benim de sözünü ettiğim böyle bir uyanıştır.

YENGEÇ

burçlar

Sevgili Yengeçler 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında ileri-geri hareketleriyle etkili olacak Uranüs-Boğa burcu geçişi yenilikçi bir bakış açısıyla arkadaşlıkları, sosyal ilişkileri, toplumsal hareketleri, hedefleri belirleyen süreçtir. Yaşanacak gelişmeler sizi farklı gruplarla temasa geçirir. Eski kalıplardan, katı kurallardan uzaklaştırıp, anlamlı bir değişim için yüreklendirir. Birilerine göre biçimlenmiş, alışageldiğiniz, böyle rahat ettiğiniz ilişkilerden sizi uzaklaştırarak, hayatın farklı yüzleri, ortamlarıyla kaynaştırır. Başarılı bir geçişe hazır olanlar için bu süreç, büyük bir idealin oluşmasını ve gerçeğe dönüşmesini sağlayabilir. Projeler, öncelikler, özgürlükçü bir bakış açısıyla ele alındığında maddi-manevi kazanç yolları da farklılaşır. Gireceğiniz çevre, katıldığınız organizasyonlar, el ele verdiğiniz insanlar yeni fikirlere açık, yaratıcı kişilerdir. Artık eskinin yenileşmesi gereken bu dönemde bize sınır çizen her şeyin ötesine geçilir. Bakış açısı ve değerler katı bir anlayışla değil, daha esnek şekilde ele alınır. Farklı düşüncelerde olan kişilerin arasındaki sinerjiyi hissedeceğiz. Kendi dünyasında yaşayan Yengeçler şimdi yeni bir dünyayı keşfedecekler. Daha fazla güvenlik, daha fazla statü, daha fazla olan ne varsa, belki az ama öz olanla yer değişecek. Farklı kültürler, ruhsal çalışmalar, bütünle sizi buluşturan ilişkiler önemli olacak. Maddi-manevi değerlerin aslında kişiyi nasıl da bağlayıcı ve bir yarış atı gibi peşinden koşturucu olduğunu, aslında mutluluğun egomuzun bağlayıcı, kısıtlayıcı bağlarından kurtulmak olduğunu göreceğiz.

ASLAN

burçlar

Sevgili Aslanlar 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında ileri-geri devinimiyle hepimizin hayatında farklı bir alanı uyaracak Uranüs-Boğa seyri kimi Aslanlar için yeni bir kariyer hedefi, bir değişim, yeni bir başlangıçtır. Israrla sürdürdüğünüz belki de hiç zevk almadığınız bir yaşam şeklinden, farklı ve sizi memnun edecek bir hayata geçiş dönemidir. Alışılmış yaşamdan, farklı olana yöneliştir. Uzun yıllardır düşünü kurduğunuz, ancak bir türlü cesaret bulamadığınız bir işe adım atabilirsiniz. Aklınıza gelecek yeni fikirler, projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Kısıtlı bir hayattan, sıra dışı keşiflerde bulunacağınız bir yaşama merhaba diyebilirsiniz. Hatta içinizden, bunu rüyamda görsem inanmazdım dediğiniz bu yenilikler bir uyanış, bir farkındalık yaratacaktır. Bazen de, hiç bir şey düşünmediğiniz halde öyle bir değişim gerçekleşir ki, ilk başta çekinseniz de, sonrasında sizi ne kadar mutlu ettiğini fark ederseniz. Merak etmeyiniz. Olmaz dediğiniz her şey bir bakmışsınız emrine amade olmuş. Siz yeter ki, bu sürecin başında, hayatın size sunacağı yenilikler açık olunuz. O yenilik gelip sizi bulur. Bu uzun tarih aralığında, size baskıda bulunan kişilerden, ortamlardan, görevlerden pek hoşlanmazsınız. Kariyer ve toplumsal hayata bakışınız sadece paraya, mala, mülke, statüye bağlı olmaz. Zevk alacağınız, içinde yer almaktan hoşnut kalacağınız, iyi ki buradayım, iyi ki buna karar vermişim diyeceğiniz gruplar, aktiviteler ve ortamlardır. Tabii ki acele etmeyecek, zamanın getireceği şartlar ve koşullar çerçevesinde kendinizi böyle bir değişimin içinde bulacaksınız.

BAŞAK

burçlar

Sevgili Başaklar 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında Uranüs-Boğa burcunda seyrini sürdürecek ve ileri-geri hareketiyle, değişim rüzgarları estirecek. Uzun yıllar aynı ortam ve aynı insanlarla çevrili bir düzende yaşayanlar sıkılıp, yeni bir çevreye, ülkeye, şehre yerleşebilirler. Kendi ülkesinden uzakta olanlar vatanlarına geri dönebilirler. Yaşam koşullarını dar bir çerçevede görmek zamanı geçiyor. Şimdi sınırlar genişliyor, insan farklı bir şeyler yapmak için start veriyor. Zaten gelişmeler de bu yönde kendini hissettirecektir. Olanaklar karşınıza çıktığında, dünyada trendler değiştiğinde, gözü açık olanlar ileriyi görerek yeni bir yol kararları vereceksiniz. Ev yaşamında olan bir kişi, yüksek eğitime başlayabilir. Önceden karar verdiğiniz bir branşı değiştirebilirsiniz. Hayatı algılama biçiminiz gezerek, görerek, keşfederek yenilenebilir. Yaptığınız iş başkaları tarafından izlenir, görünür, takip edilir. Daha büyük daha farklı bir düşünmeye başlarsınız. Hani yerleşmiş kalıplardan kurtulmak, dünyayı görmek, anlamak fikri cazip gelir. Hatta kimsenin düşünmediği yenilikleri takip ederek, aktivitelere katılarak, seminerler, organizasyonlarda yer alarak, bir grupta kendinizi tanıtarak farklılık yaratabilirsiniz. Bugüne dek oluşturduğunuz inanç sistemi bile değişime uğrar. Her görüşten insanla bir araya gelirsiniz. Dünyanın sadece bildiğiniz kadar küçük bir yer değil, yaşanması, hissedilmesi gereken tüm detaylarını keşfedersiniz. Bütün bu yazdıklarım, kişiden kişiye değişse de, şu bir gerçek ki Başakların hayatında artık eskiye ait olanlar yenileniyor ve yenilendikçe farklı yollar keşfediliyor. Öğrendikçe genişleyen ufkunuz, maddi-manevi anlamda bir açılım süreci anlamı taşıyor.

TERAZİ

burçlar

Sevgili Teraziler 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında Uranüs-Boğa burcunda ilerleyecek. İleri-geri hareketiyle oldukça uzun bir süreyi kapsıyor. Sizler için anlamı, başkalarıyla finansal ilişkinizde değişen durumlara göre yeni yol haritası belirlemek. Önce özel açıdan bakalım. Sözgelimi eşinizin mali durumunda yaşanan bir zorluk doğaldır ki, size yansıyacaktır. Aranızdaki birlik ve sevginin gücüne göre, beraberce bu dönemi atlatmak için el ele de verebilirsiniz veya kopabilirsiniz. Bu dönem oldukça uzundur. Bunu hemen Mayıs 2018 olarak görmeyelim. 7 yıllık bir süreç bu. Madem böyle risk var. Daha dikkatli şekilde hareket etmekte yarar var. Bir başka olasılık, evlilik yoluyla mali gücünüzün yükselmesi hali olabilir. Ancak bunun da uzun vadeli ve dikkatli şekilde gözden geçirilmesi gerekir. Bu şimdi iyi bir şey gibi gözükür, sonrasında gerek siz gerek eşiniz fazlaca açılırsanız sorunlar yaşanır. Bir başka örnek, iş ortaklığının bitirilmesi olabilir. Benim tavsiyem, bu süre içinde kurulacak iş veya özel anlamdaki beraberliklerin çok güçlü bir temele dayanması. Hani biz bilinçli olalım diye söylüyorum. Bu dönemde kredi ödemeleri aksatılmamalı. Kredi alırken mutlaka dikkat edilmeli. Şunu belirteyim bundan böyle, atımızı sağlam kazığa bağlamak zorundayız. Zaten sürecin özünde yatan da budur. Ne olursa olsun, kendi çıkarlarınızı daha fazla düşünürsünüz. Kibarlık, idare edeyim zamanı değildir. Bir miras paylaşımı, bir boşanma davası, bir mülkün satışı ve ortak pay edilmesi gibi konularda gözünüz açık olmalı. Ayrıca ufak tefek dahi olsa, sağlık sorunlarınızı mutlaka doktora gösteriniz. Hayatın doğal ritmine saygı duyalım. Yürümeyen, zorluk çıkartan, sıkan ve yoran ilişkilerden, alışverişlerden, ortaklıklardan kaçınalım.

AKREP

burçlar

Sevgili Akrepler 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Uranüs, İleri-geri hareketiyle uzun bir süre hepimizin hayatında değişimleri ve yenilikleri işaret edecek. Bu durumda ilişkilere bakış açımız, tercihlerimiz, bir insanda aradığımız nitelikler de değişime uğruyor. Öncelikle geçirilen tecrübeler sonucu artık karşımıza çıkan kişiyi dünyanın yedinci harikası olarak görmeyeceğiz. Aynı şekilde karşımıza çıkan kişiler de bunu böyle düşünebilir. Mevcut ilişkilerde baskıya yer yok. Birey olarak taviz vermeye pek yanaşmayız. Hani derler ya insana göre muamele. Ne sunuyorsan, ne kadar güvenilirsen, ne kadar beni düşünüyorsan, ben de o kadar sana sunarım, güvenilir olurum, düşünürüm. Buna uymayan evlilikler bu süre içinde sona erebilir. Hayatta hiçbir şeyin garantisi yoktur bakış açısı bu dönemde bir hayli yoğun olacak. Durum böyle olunca Akrepler yaş tahtaya pek ayak basmazlar. İş ortaklığında da durum buna benzer. Uzun süredir devam etse dahi, ortakların dürüstlük ve karşılıklı çıkar olgusunu test etmeleri mümkündür. Genel olarak sürece bakarsak, uzun yıllardır bekar olanlar evlenebilir. Sıkıntılı sorunlu ilişkiler bitebilir. Şunu söylemeliyim ki, her ne olursa olsun bilelim ki, bize uygun olmayandı ve zaman kaybettirendi. Şimdi zihnimiz yüksek bir farkındalıkla seçmesini de bilecek, yaşamasını da.

YAY

burçlar

Sevgili Yaylar 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında Uranüs-Boğa burcunda seyrini sürdürecek. Bu oldukça uzun bir süre olduğu için, yorumda sözü edilen gelişmeleri de geniş bir zamana yayarak düşünmek lazım. Bu dönemde, maddi açıdan doyurmayan, garantisi olmayan, tat vermeyen ve zorlayan işlere tahammülümüz olmayacak. Uzun yıllardır bir şekilde sürdürdüğümüz, alıştığımız veya cesaret bulamayıp sineye çektiğimiz yaşam koşulları artık değişmeye başlayacak. Yepyeni, belki başlarda biraz zorlayan ancak sonrasında tatmin olacağımız işlere yöneleceğiz. Bedenimize, ruhumuza iyi gelene yöneleceğiz. Değişiyoruz ve değiştirmemiz gerektiğine farkına varıyoruz. Bu süreçte belki siz hala aynı şeyleri inatla yapmaya devam edeceksiniz. Fakat öyle gelişmeler yaşanır ki, sizin de artık tahammülünüz kalmaz. Önümüzde açılan kapılar, yollar, fırsatlar görülmelidir. Artık en ufak bir sağlık problemi göz ardı edilmeyecek. Çünkü biliyorsunuz ki, en büyük hazinemiz ruhsal ve fiziksel anlamda sağlığımızdır. Ben bu dönemin sizler açısından gerekli ve gereksizlerin ayıklanması olarak görüyorum. Amaca ulaşmanızı sağlayacak bu geçişte, bir şeyler sizi uyarır, sizde farkındalık uyandırır. Daha önce güvence olarak gördüğünüz değerler, şimdi anlam ifade etmez. Farklı olan, hakikaten içinde yer almaktan zevk alacağınız bir yaşam kurulur. Yeni fikirler zihnimizde uyanır. Bunlar projelere dönüşür, uygulanır. Bu süreçte size tavsiyem, uyarıları görmezden gelmemenizdir. Çünkü bu sayede değişim ve yenilenme gerçekleşecektir.

OĞLAK

burçlar

Sevgili Oğlaklar 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Uranüs, tüm burçları bu uzun süre içinde farklı alanlarda değişim ve yenilikle buluşturacak. Kimi zaman buna gönüllü olacağız, bazen direneceğiz. Ancak olması gereken, gerekli olan sizinle buluşacak. Oğlaklar artık aşk konusunda cesurlar ve değişimi arzuluyorlar. Hayatın sıradanlıkları içinde kaybolmak niyetinde değiller. Hayat orada ve oğlaklar onu tüm güzellikleriyle yaşamaktan yanalar. Aşkta sıkıntı çekmek istemiyorlar. Ona göre tercihlerini yapacaklar. Belki de bu değişim, aşktan aşka sizi sürükleyebilir. İlginç değil mi? Hobileriniz de değişir. Yeniliklere öyle hevesli atılırsınız ki, potansiyel yaratıcı gücünüzü şimdi keşfettiğinize şahit olursunuz. Hani hep, şu şöyle olsun, bu böyle olsun, aman kimse duymasın görmesin bilmesin diye sürekli taşların altına elini sokan Oğlaklar, şimdi kendi canını düşünüyor artık. Kimi Oğlaklar, bu süreçte anne veya baba olabilirler. Bu istedikleri içindir. Çocukları olanlar, onların hayatındaki yeni gelişmeleri memnuniyetle izlerler. Onların özgür bireyler olmaları için destek verirler. Çünkü kendileri bu yüzden çok çekmiştir. Bu süreçte sanatsal zevkler, güzellik, bakım, gençleşme, formda olma, sağlıklı yaşam gibi konular ilginizi çeker. Birçoğunuz değişiklikte bulunur. Bu yüzünüze, bedeninize yansır. Bu uzun süre sizler için hakikaten yenilik, değişim anlamında etkileyici olacaktır.

KOVA

kova

Sevgili Kovalar 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında yöneticiniz Uranüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu her burç için oldukça uzun bir süre. Yorumda yazdığım gelişmeleri, olasılıkları geniş bir zaman aralığında düşünmek gerekiyor. Sözgelimi, öyle durumlar olur ki, hani o asla değiştirmem, asla yapmam, olmaz dediğiniz ve ısrarla reddettiğiniz ne varsa onu şimdi esnek, inatsız ve makul şekilde ele alırsınız. Belki de hiç ummadığınız bir yerden elinize geçen para ile evinizi satın alırsınız. Asla terk etmem dediğiniz mahallenizden başka bir yere taşınırsınız. Bir miras, mal, mülk paylaşımı yüzünden yaşanan ailevi kırgınlıklara son verebilirsiniz. Kimi Kovalar, bu dönemde paranın, sahip olmanın, elde tutmanın aslında ne kadar anlamsız olduğunu fark edebilirler. Hayatta hiçbir şeyin garantisi yok cümlesine uygun şekilde kişisel bakış açılarını değiştirebilirler. Baskı altında olduğunuz, hiç istemediğiniz halde mecbur kaldığınız olguları geride bırakabilirsiniz. Belki yaş alarak belki de artık uğraşmaktan sıkıldığınız ne varsa, hayat şimdi onları yeni bir anlayışla görmenizi sağlayacak. Bütün bunları okurken olumsuzmuş gibi görenleriniz olabilir. Ancak bu dönem farkındalık yarattığı için, bu gelişmelerin aslında ne kadar gerekli olduğunu sürenin bitiminde anlayacaksınız.

BALIK

burçlar

Sevgili Balıklar, 15 Mayıs 2018-7 Temmuz 2025 tarihleri arasında Uranüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu her birimiz için oldukça uzun bir süre. Yorumda sözü edilen olasılıkları geniş bir zaman aralığında düşünmeliyiz. Bu süreçte artık kimsenin ne dediğini kafanıza takmazsınız. Hani birisinin sizi etkileyip üzmesi mümkün değildir. Farklı bir çevreye taşınabilirsiniz. Bilgi ve teknolojide son trendleri, modayı, sanatı, yayınları ve bilgileri araştırırsınız. Kendi alanınızda farklılık yaratan çalışmalarda bulunursunuz. İnsanlar sizdeki bu değişimi hayretle karşılarlar. Siz de kendinizdeki bu yeni bakış açısı ve hayatı ele alış biçimini hissettiğinizde, -Bana ne oluyor, çok değiştim diyebilirsiniz. Çünkü fikirler değişecek. O her şeyi güvence altına alayım diye çabaladığınız halde sizin iyi niyetinizi kullananlar, şimdi değişen siz ile karşılaştıklarında şaşırmasınlar. Siz de aynı şekilde aman bir arada tutayım aman şu kişi, aman bu kişi demek yerine, farklı gruplar, kişilerle temasta bulunacaksınız. Bu iş veya özel anlamda olabilir. Yetenekleriniz şimdi çevrenizde fark edilir, ne kadar özel ve sıra dışı biri olduğunuz söylenir, kabullenir. Çok değişti derler sizin için, bu doğrudur. Fikirlerinizi iletişim araçları yoluyla insanlarla paylaşabilirsiniz. Eğitim-iş-satış pazarlama-sanat-teknoloji-danışmanlık gibi alanlarda farklı eserler, çalışmalar yaparsınız. Sıradan değil, konusunda gerçekten deneyimli, bilgi sahibi ve farklılık yaratan kişilerle yakınlık kurarsınız. Zevk alacağınız aktivitelerde bulunursunuz. İlginizi çeken bir konuda eğitim görürsünüz veya eğitim verirsiniz. Üslubunuz diğerleri tarafından ilginç ve özel bulunur. Yıllardır oturduğunuz, aşina olduğunuz yerden başka bir yere taşınırsınız.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler