HABER

Üskül’den CHP’li Ersin’e “hadım” yanıtı

Üskül, CHP İzmir Milletvekili Ahmet Ersin’in kendisine yönelik “Senin durumuna çok üzülüyorum. Bu komisyonu hadım ettin” dediği yönündeki iddiaya sert tepki gösterdi.

ANKARA (ANKA) -Meclis İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Zafer Üskül, bugünkü komisyon toplantısında, CHP İzmir Milletvekili Ahmet Ersin’in kendisine yönelik “Senin durumuna çok üzülüyorum. Bu komisyonu hadım ettin” dediği yönündeki iddiaya sert tepki gösterdi.

Üskül, ANKA’ya yaptığı açıklamada, bugün komisyon toplantısında CHP İzmir Milletvekili Ahmet Ersin’in “Senin durumuna çok üzülüyorum. Bu komisyonu hadım ettin” dediği yönündeki iddialara yanıt verdi. Ersin’in toplantıda kendisine yönelik bu yönde bir ifadesinin olmadığını ifade eden Üskül, “Bu yöndeki ifade komisyon tutanaklarında da yer almıyor. Ben de duymadım, duysaydım cevabını verirdim. Ama eğer komisyonu hadım ettiğimi söylemişse ki söylediğini belirtiyor komisyonun çalışmalarının yayınlandığı iki faaliyet raporu başına düşerse kafası yarılır” diye konuştu. (ANKA)

Geri Dön