HABER

"Üye sayımız 3 milyon 703 bin oldu"

İstanbul (AA)- AK Parti Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili İdris Naim Şahin, partisinin üye sayısının 3 milyon 703 bine ulaştığını açıkladı.

Şahin, AK Parti Zeytinburnu ilçe örgütünce düzenlenen "katılım şöleni"nde partililere seslenirken, Zeytinburnu'nda 3 bin kişinin daha aralarına katıldığını ve kendilerini güçlendirdiğini söyledi. İdris Naim Şahin, "Partimizin üye sayısı 3 milyon 703 bin oldu" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da yaptıkları hizmetleri anlatırken, İstanbul'un geleceği hakkında İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nden 1/100 binlik çevre düzeni planlarını geçirdiklerini, ancak "oybirliğiyle onanan bu planların daha sonra iptal ettirildiğini" hatırlattı.

Topbaş, şöyle konuştu:
"Yenisi yaptık. İstanbul'un yönetimine talip olanlar, belediyede neler yapıldığının farkında bile değil. 1 yıl içinde 100 binlik plan yapacağız diyorlar. Biz şubat veya mart ayında bu ikinci B planını meclisten geçiriyoruz. Üsküdar'da sabah oldu. Farkında bile olmayanlar var. AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu ise Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adaylığına değinerek, "Kılıç, kullanabilenin elinde anlam ifade eder. Eğer o kılıcı kullanmasını bilmiyorsanız, döner size çok ilginç bir şekilde zarar verir" dedi. Gecede, konuşmaların ardından 3 bin yeni üye adına kimi üyelere rozetleri takıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön