Vahşetin böylesi! Takı kavgası cinayetle bitti

Bursa’da düğününe bir gün kala nişanlısı tarafından dövülerek öldürülen genç kız, son yolculuğuna uğurlandı. Nikah töreni yerine cenaze töreninde bir araya gelen yakınları sinir krizleri geçirirken onlarca kadın genç gelin için eylem yaptı.

Bursa’da önceden sipariş ettiği gelinliğini almak için 3 yıllık nişanlısı Yunus Emre Akar’la (32) Akar’ın evinde buluşan Songül Yalçın (25) nişanlısıyla iddiaya göre takı ve yaşayacakları şehir yüzünden tartışmaya başladı. Tartışma büyüyünce Akar nişanlısı Yalçın’ı darp etmeye başladı. Genç kız aldığı darbelerle bilincini kaybederken Akar ise 'sinirleri yatışsın' diye dışarı çıktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Yeni Türkiyeden dramatik kadın cinayetlerinden biri, cinsiyetçi gerici dinci bir nesil yetiştirmekle övünenler nasıl bir ülke oluşturduklarını görerek düşünmeli.
Kızlarda gerçekten akıl denen özellik yok merhametsiz erkeklerle evlenmeye kalkarsanız sonunuz bu kabul edin gidersiniz serserilerden medet umarsınız namaz kılan islam yolunda olan insanlarla evlenin mutlu olursunuz
yeni türkiye
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler