Vali Çiftçi, Pancarköy ve Sinanlı köy halkı ile bir araya geldi

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, Babaeski’nin Pancarköy ve Sinanlı Köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.Vatandaşların istek, arzu ve şikayetlerini dinlemek, sorunları yerinde görüp, çözüm yolu bulabilmek için köy ziyaretlerine devam eden Vali Çiftçi, Pancarköy ve Sinanlı köyünü ziyaret etti.

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi, Babaeski’nin Pancarköy ve Sinanlı Köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.
Vatandaşların istek, arzu ve şikayetlerini dinlemek, sorunları yerinde görüp, çözüm yolu bulabilmek için köy ziyaretlerine devam eden Vali Çiftçi, Pancarköy ve Sinanlı köyünü ziyaret etti. Köy sakinlerinin ihtiyaç ve sorunlarını yerinde görüp, sorunların anında giderilmeye çalışıldığı ziyaretlerde, Vali Orhan Çiftçi ilk olarak köy muhtarlarından köyleri hakkında bilgiler alarak, köy sakinleri ile sohbette bulundu.
Vali Çiftçi, Pancarköy de Halk Eğitim Merkezi Dikiş ve El Sanatları Kurslarını da ziyaret ederek kursiyerler ile sohbet etti. Daha sonra Vali Çiftçi, Pancarköy ve Sinanlı köyünde ikamet eden Şehit Yakınları ve Gazi ailelerini ziyaret etti.

Vali Çiftçi, Pancarköy ve Sinanlı köy halkı ile bir araya geldi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler