Vali Kalkancı öğrencilere başarılar diledi

2017-2018 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin başlaması dolayısıyla Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı ve İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya ile birlikte Adıyaman merkez Malazgirt İlkokulunda düzenlenen törene katıldı.Malazgirt İlkokuluna gelişinde Vali Nurullah Naci Kalkancı’yı öğrenciler çiçeklerle karşıladı.

Vali Kalkancı öğrencilere başarılar diledi

2017-2018 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin başlaması dolayısıyla Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı ve İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya ile birlikte Adıyaman merkez Malazgirt İlkokulunda düzenlenen törene katıldı.
Malazgirt İlkokuluna gelişinde Vali Nurullah Naci Kalkancı’yı öğrenciler çiçeklerle karşıladı. Daha sonra sınıflara geçerek öğrencileri ziyaret eden Vali Nurullah Naci Kalkancı, ikinci dönem ilk ders zilinin çalmasıyla öğrencilerle birlikte sıraya oturarak ders dinledi. Öğrencilerle sohbet ederek, ikinci dönem eğitim yılının bütün öğrenciler için başarılı geçmesi temennisinde bulunan Vali Nurullah Naci Kalkancı, öğrencilere disiplinli ve düzenli çalışmaları tavsiyesinde bulundu. Vali Kalkancı, ikinci dönem eğitim yılının hayırlı olmasını dileyerek, “Bu dönemde tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, eğitim camiamızın tüm çalışanlarına ve ailelerine sağlıklı, başarılı ve mutluluk dolu bir eğitim dönemi geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.
Sınıfları gezdikten sonra Malazgirt İlkokulunun öğretmenleriyle de bir araya gelen Vali Nurullah Naci Kalkancı, “Öğretmenlik sorumluluk ve fedakarlık gerektiren kutsal bir meslektir. İstiklal ve istikbalimizin teminatı olan çocuklarımız sizlere emanettir. Çünkü sizler insanoğlunu yetiştirmek ona bilmediğini öğretmek gibi kutsal bir görevi ifa etmektesiniz, Sizlere güveniyoruz, öğrencilerimize ve sizlere sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir eğitim dönemi geçirmenizi diliyorum” ifadelerini kullandı.

Vali Kalkancı öğrencilere başarılar diledi

Vali Kalkancı öğrencilere başarılar diledi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler