Vali Karahan kaliteli hizmet için kurumlar arası koordinasyona dikkat çekti

Denizli Valisi Hasan Karahan, il idare şube başkanları ve kaymakamlar toplantısında hizmet kalitesinin arttırılması için kurumlar arası koordinasyonun sağlanmasının önemine işaret etti.

Vali Karahan kaliteli hizmet için kurumlar arası koordinasyona dikkat çekti

Denizli Valisi Hasan Karahan, il idare şube başkanları ve kaymakamlar toplantısında hizmet kalitesinin arttırılması için kurumlar arası koordinasyonun sağlanmasının önemine işaret etti. 5442 Sayılı İl İdaresi Kanununun 24. maddesi gereğince yılda 4 kez yapılan İl İdare Şube Başkanları Toplantısı 2018 yılı ilk oturumu gerçekleştirildi.
Vali Hasan Karahan başkanlığındaki toplantıya Denizli Vali Yardımcılar Kemal İnan, Hakkı Ünal, Kaymakamlar, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz ile yatırımcı Kamu Kurumlarının İl Müdürleri katıldı.
Polisevinde düzenlenen toplantıda Vali Hasan Karahan, hizmet kalitesinin arttırılması için kurumlar arası koordinasyonun sağlanmasının önemini anlattı. Vali Karahan, daha sonra gündem maddelerini katılımcılarla paylaşarak, Başbakanlık ve Bakanlıklar tarafından yayınlanan Yönetmelik, Genelge ve Tebliğlerin uygulanması ile uygulama anında ortaya çıkabilecek sorunların çözümüne ilişkin konular hakkında bilgiler verdi.
Ayrıca toplantıda, il genel asayiş durumu, okul çevrelerinin güvenliği, uyuşturucu ile mücadele, ilimizde ve ilçelerimizde devam eden yatırımların son durumlarının değerlendirilmesi ele alındı. Kamu binalarının bakımı ve onarımı için tahsis edilen ödenekler doğrultusunda hizmet binalarında gerekli çalışmaların tamamlanması, hizmet kalitesinin arttırılması iş ve işlemlerin etkin hızlı ve verimli bir şekilde yürütülmesi için kurumlar arası koordinasyonun sağlanması gibi konular konuşuldu. Yatırımcı kurumların il müdürleri tarafından da il merkez ve ilçelerde gerçekleşen yatırımların son durumları hakkında bilgiler verildi.

Vali Karahan kaliteli hizmet için kurumlar arası koordinasyona dikkat çekti

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler