HABER

Van OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı

Van Valisi Murat Zorluoğlu başkanlığında Van Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyet Toplantısı yapıldı.Van Büyükşehir Belediyesinin toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantının açılışında konuşan Vali Zorluoğlu, “Müteşebbis heyetimizin uhdesinde olan bir takım konuları, bu toplantımızda karara bağlayacağız.

Van OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı

Van Valisi Murat Zorluoğlu başkanlığında Van Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyet Toplantısı yapıldı.
Van Büyükşehir Belediyesinin toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantının açılışında konuşan Vali Zorluoğlu, “Müteşebbis heyetimizin uhdesinde olan bir takım konuları, bu toplantımızda karara bağlayacağız. Toplantımız inşallah ilimiz için hayırlara vesile olsun” dedi.
Toplantı, müteşebbis heyeti içerisinde OSB’yi temsil ve imza yetkili 5 kişilik yönetim kurulunun onaylanması, denetim kurulunun belirlenmesi ve OSB İnsan Kaynakları Birimi asil ve yedek üyelerin seçilmesi ile devam etti.
Toplantıya Müteşebbis Heyet Başkanı Vali Murat Zorluoğlu’nun yanı sıra Vali Yardımcısı İbrahim Civelek, YİKOB İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Metin Şipal, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Yaşar, Mali İşler Daire Başkanı İslam Bayram, Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan ve OSB Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Van OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı

Van OSB Müteşebbis Heyet Toplantısı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön