Van Valiliği'nden ‘Atatürk portresi’ açıklaması

Van Valiliği, bazı basın yayın organlarında yer alan ‘Atatürk portresi indirildi’ iddialarını yalanladı.

Van Valiliği'nden ‘Atatürk portresi’ açıklaması

Van Valiliği'nden yapılan açıklamada, “İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Van Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına Van Valisi Mehmet Emin Bilmez’in atanmasının ardından bazı basın yayın organları ve sosyal medyada çıkan “Atatürk portresi indirildi” iddiaları tamamen asılsız olup, aksine Cumhuriyetimizin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk’ün küçük portresinin yerine Van Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez’in talimatıyla büyük portresi asıldı. Ayrıca HDP’li yönetim tarafından yerinden indirilen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın portresi de tekrar yerine asılmıştır” denildi.

e7ab7932-f6b5-4b0d-88d4-3467fc8f8214

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
DURUN,DAHA 4 AY ÖNCE BELEDİYE SEÇİMLERİ YAPILDI! 29 İLDE BU SUÇLAR NE ZAMAN İŞLENDİ ACABA? İÇERİDE YILLARCA İDDİANAMESİZ YATAN SUÇSUZ İNSANLAR VAR! YAZIK,ÇOK YAZIK!!! EYYY İNANANLAR KENDİNİZDEN OLMAYANLARA YAPILAN HAKSIZLIK VE ZULÜMLERE SES ÇIKARTMAZSANIZ, BİZDEN DEĞİLSİNİZ!NOKTA!
Buda düzmece, erdoğan asılı değil ama Atatürk asılı yani öylemi sırf, akp seçmeninin tepkisini yükseltmek için yapılmıyorsa ben neyim. Akıllarınca Atatürk ve chp yi pkk ile ilişkilendirecekler. Hayır kürt vatandaş akp ye oy atınca vatansever, başka bir partiye atınca terörist ilan edilmesi kadar aciz bir durum olama. utanç verici bir devlet anlayışı.
ARTIK YEMİYOR BE ARKADAŞ1 23 HAZİRAN SEÇİMİNDEN 2 GÜN ÖNCE İMRALIDAN MEKTUP GETİRP TERÖRİSTLERİ TRT-YE ÇIKARANLARA İNANMIYORUZZZ! NOKTA!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler