Van Valiliğinden ‘trafik kazası’ açıklaması

Van Valiliği, Erciş karayolunda 2 kişinin hayatını kaybettiği ve 21 kişinin yaralandığı trafik kazasıyla ilgili bir açıklama yayınladı.Van Valiliğinden yapılan açıklamada, Erciş ilçesinden il merkezi istikameti yönüne 40.

Van Valiliği, Erciş karayolunda 2 kişinin hayatını kaybettiği ve 21 kişinin yaralandığı trafik kazasıyla ilgili bir açıklama yayınladı.
Van Valiliğinden yapılan açıklamada, Erciş ilçesinden il merkezi istikameti yönüne 40. kilometrede sabah saat 05.15 sıralarında ölümlü ve yaralanmalı tek taraflı trafik kazası meydana geldiği belirtildi. Açıklamada, “Sürücü A.B. sevk ve idaresindeki 34 YK 9983 plaka sayılı yolcu otobüsünün, yolun sağından yoldan çıkarak devrilip sürüklenmesi şeklinde gerçekleşen kaza sonucunda; yolcular arasında bulunan 2 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, sürücüyle birlikte 21 vatandaşımız ise yaralı olarak kaldırıldıkları çeşitli hastanelerde tedavi altına alınmıştır. Olayla ilgili tahkikat devam etmekte olup, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza acil şifa dileriz” denildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler