HABER

'Varsa çiçek gönderin sulayayım' dedim

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, kendisini darbeci gibi gösterenlere "Devamlı demokrasiden yanayım. İhtilal yapanların da Allah belasını versin" diyerek cevap verdi.

'Varsa çiçek gönderin sulayayım' dedim

Kamer Genç, TBMM Başkanvekili Sadık Yakut'a yaptığı ilginç teklifi de anlattı. Genç, Sadık Yakut'un Genel Kurul'da kendisine söz vermediğini, kendisini bilerek tahrik ettiğini, kendisinin de Yakut'a para teklif ettiğini söyleyen Genç şöyle konuştu: "Özellikle Sadık'ı çıkarıyorlar kürsüye, o da iç tüzüğü rafa kaldırıyor, devamlı söz istiyoruz, söz vermiyor.Bizi devamlı tahrik ediyor. Söz istiyorum, 'yok' diyor, söz istiyorum, başka tarafa bakıyor; beni tahrik ediyor. Tahrik edip de küfretmemi sağlamaya çalışıyor. Kendisine dedim ki, 'Ya Sadık kaç para lazımsa sana ben şimdi vereyim de peşin, yani beni bu kadar tahrik edip de tazminat davası açmaya gitme. Kaç para lazımsa vereyim size."

" 'ÇİÇEK SULA' DİYENLERE, 'GÖNDERİN SULAYAYIM' DEDİM"

Kamer Genç'e, çiçek sulama ile ilgili bir tweet atıp atmadığı da soruldu. Kamer Genç, kendi hesabından atılan ve "Benim çiçek sulamamı devamlı dillendirenlere tavsiyem; sulanacak çiçekleriniz varsa gönderin, gereğini torpilsiz sırayla en etkili yaparım" sözlerinin kendisine ait olduğunu söyledi. "Onu ben yazdım" diyen Genç, bu tweet'in gerekçesini ise şu sözlerle anlattı: "Çok defa söylüyorlar. İki de bir 'sen git çiçek sula' diyorlar. Dedim ki, 'böyle bir şey yok. İftira atılmış bana'. Çok söylüyorlar 'çiçek sula, çiçek sula' diye. 'Varsa çiçek gönderin sulayayım' dedim. Ne diyeyim yani?"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
sen mi barış ve demokrasiden yanasın . ufak at civcivler yesin. darbeci zihniyet seni...
Adam gibi adam, sözünü esirgemeyen böyle adamlar lazım memlekete, desteğimiz tam.
şarlatan ne zamandan beri adam gibi olmuş şov yapmayı sevyor okadar
önceeeee dyp dönemindeki yedikleri haltları bi çıksın söylesin bakalım
" 'ÇİÇEK SULA' DİYENLERE, 'GÖNDERİN SULAYAYIM' DEDİM" on numara cevap olmuş :)
Ozaman gönder sizin eve
he gönder sulasın madem beğendiysen
Geri Dön