HABER

Vatanım Sensin izle: Dağıstanlı ile Cevdet kaşı karşıya! 36. yeni bölüm, Kanal D izle

Vatanım Sensin izle: Dağıstanlı ile Cevdet kaşı karşıya! 36. yeni bölüm, Kanal D izle

Vatanım Sensin 36. yeni bölüm bu akşam Kanal D'de ekrana gelecek. Vatanım Sensin yeni bölüme Cevdet, Dağıstanlı'yı bulacak ve namlusunu ona doğrultacak. Dağıstanlı ile Cevdet'in güçlerini birleştirme ihtimali var mı?

Vatanım Sensin dizisi bu akşam 36. bölüm ile devam edecek. Vatanım Sensin yeni bölüm fragmandan da anlaşılacağı üzere oldukça heyecanlı geçeceğe benziyor. İzleyicilerin merak ettiği pek çok konu var.

Örneğin Vatanım Sensin 36. bölümde Cevdet ile Dağıstanlı'nın yüzleşmesinden ne çıkacak? Aralarında bir ittifak kurulması ihtimali var mı? Leon, Halime'yi bulabilecek mi? Azize, Tevfik'in Cevdet ile ilgili sırları bildiğini öğrenince ne yapacak? Bu soruların cevapları bu akşamki Vatanım Sensin 36. Bölümde olacak.

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Vatanım Sensin 36. Bölüm Fragmanı yayında! Cevdet, Dağıstanlı ile yüzleşiyor! Dağıstanlı ve Cevdet, ittifak olacaklar mı?
Ölümden dönen Hilal kendini başka bir tehlikenin içinde bulmuştur. Ancak Azize başta olmak üzere hiç kimse Hilal’den vazgeçmeyecek, Hilal’in kurtuluşu ise yeni bir felaketleri beraberinde getirecektir.

Bu sırada, Taşköprü’nün geri alınması için Ruslardan gelecek silahları kullanmaya karar veren Ankara’nın planı, Filippos’un gizlice yürüttüğü bir operasyonla son anda sekteye uğrar. Şimdi Cevdet'in, Dağıstanlı yeni bir deliliğe kalkışmadan önce, Filippos’un elindeki kozu ortaya çıkarması ve bu komployu bozması gerekmektedir.

Tevfik, bildiği sırları Azize'nin yanında gün yüzüne çıkartır. Cevdet'in gizli vazifesini bildiğini paylaşınca Azize'nin suratında şaşkınlık ifadesi belirir. Azize'nin başına gelen kötülükler, Cevdet'in gizli görevine engel olacak mı?
Leon, zorla kaçırılan Hilal'i aramaya devam etmektedir. Fakat Hilal'i kaçıran Kerim'in aklında evlilik gibi uçuk bir plan vardır. Leon, Hilal'i bu beladan kurtarmayı başarabilecek mi?

Dağıstanlı'nın çiftliğini öğrenen Cevdet, artık yüzleşme zamanının geldiğini düşünür. Dağıstanlı'nın karşısına çıkar ve gizli şifreyi söyler. Dağıstanlı ve Cevdet, vatan mücadelesinde ittifak olacaklar mı?

Vatanım Sensin 36. Bölümde kızı Hilal'i kurtarmak için Dağıstanlı'nın yerine gelen Cevdet'i büyük bir sürpriz beklemektedir!

Hilal'i kurtarmaya çalışan Cevdet, Dağıstanlı'nın karşısına çıkar. Cevdet ile Dağıstanlı arasındaki bu yeni hesaplaşma, milli mücadele için de oldukça önem taşımaktadır. Kaybedilen Taşköprü'nün geri alınabilmesi için yeni bir plan yapılmalıdır. Yunan Kumandan Filippos'un bir sonraki hamlesini öğrenmeye çalışan Cevdet, herkese karşı dikkatli olmalıdır.

Dağıstanlı'nın yanına getirilen Hilal'i bekleyen büyük tehlike ne? Cevdet, ailesini bir arada tutmayı başarabilecek mi?

VATANIM SENSİN 36. YENİ BÖLÜM İÇİN İZLEYİCİ YORUMLARI

VATANIM SENSİN 36. BÖLÜM FRAGMANI

VATANIM SENSİN İNTERNETTEN NASIL İZLENİR?

Dağıstanlı ile Cevdet'in kritik bir noktaya geleceği Vatanım Sensin 36. Yeni bölümü akşam internetten izlemek isterseniz dizinin yayın saati olan 20.00'de aşağıdaki bağlantı ile Kanal D'nin online canlı yayınına direkt olarak erişebilirsiniz.

Vatanım Sensin izle (Kanal D, 20.00)

VATANIM SENSİN SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Hilal'in vaziyeti, İzmir'in ve Dağıstanlı'nın çiftliğinin karışmasına sebep olur. Tevfik'le yüzleşen Azize, Hilal'in kurtulması için kendini ateşe atmaya karar verir. Filippos ise Simav'daki zaferinden sonra şimdi de Taşköprü'de milli mücadeleye büyük bir darbe indirmeye hazırlanmaktadır.

Şimdi Cevdet hem Hilal'i kurtarmanın bir yolunu bulmalı, hem de Ankara'yla zıtlaşan Dağıstanlı'yı kontrol edip Taşköprü'yü kurtarmalıdır. Ancak bu yolda Dağıstanlı ve Filippos'un gizli planlarıyla mücadele etmek zorundadır.

TAŞKÖPRÜ'DE MİLLİ MÜCADELE'NİN SİMGESİ ONARILACAK

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Derince İlçesi, Tahtalı Mahallesi’nde bulunan Beş Divanlı Rıza Bey Konağı’nı aslına uygun olarak yeniden inşa edecek. Konağın yenilenmesi için ihale düzenlendi. Milli mücadele yıllarında Taşköprü yöresi ve çevresindeki Milli Müfreze’nin kurucu olan Beş Divanlı Rıza Bey Konağı karargah olarak kullanılmasıyla önem arz ediyor.

Geri Dön